השכנים הוצפו. איך לחסוך תקרה מתיחה?

המאפשרת לחסוך בתיקונים כאשר התקרות התלויות מוצפות על ידי השכנים
היתרון העיקרי הוא עמידות לחות, המאפשרת לחסוך בתיקונים כאשר התקרות התלויות מוצפות על ידי השכנים.

תקרת מתיחה יכולה להיקרא חלק בלתי נפרד מרוב הפנים המודרניים. בשל עמידותו המצוינת לרטיבות, המבנה מסוגל להגן על כל החדר במקרה שהשכנים יוצפו מלמעלה. מומחי גוגל יגידו לכם איך לחסוך בתקרה מתיחה ומה לעשות במקרה של הצפה.

מערכות השעיה מודרניות הן מבנה עשוי סרט PVC, מתוח ומקובע לקירות החדר לאורך כל ההיקף בעזרת פיתוחים מיוחדים.

התקנת הבד אורכת רק כמה שעות, אך השיטה שלו שונה מהותית מאחרות בגלל הצורך במתח. במקרה זה, סרטי PVC מרמזים על התקנה "חמה". הוא מצריך אקדח חום שבאמצעותו מחממים את החומר לטמפרטורה מסוימת ועם התקררותו מותחים אותו ומקבעים אותו לבגטים.

מאפייני עיצוב

כאשר הדירה הוצפה, העיקר שהתקרה המתיחה מותקנת בצורה נכונה. אז זה יהיה עמיד למים לחלוטין, מה שיחסוך תיקונים.

בנוסף לכך, יהיו למערכת מספר יתרונות, ביניהם:

  • חוסר תפר. הקנבסים מיוצרים ברוחב של עד 5 מ', מה שמאפשר לבחור את החומר לפרמטרים של כל חדר. היעדר תפרים מבטיח הגנה מפני דליפות.

  • כוח. בזכותה אפשר לשמור נפח עצום של נוזל (עד 100 ליטר למ"ר) בבועה שנוצרת ממתיחת ה-PVC.

  • קלות התקנה. זה לוקח 2-3 שעות עבור כל העבודה. יחד עם זאת, החדר יישאר נקי כמעט. אתה רק צריך לשאוב אבק ואז לנקות לחות עם מנקה רצפות glorix.

  • פרקטיות. המערכת תמיד נשארת חלקה ואינה יוצרת סדקים בהשוואה לתקרות מצוירות. פוליוויניל כלוריד אינו מאבד את תכונותיו האסתטיות: אינו דוהה, אינו צונח. קל לטפל בו - התרסיס האוניברסלי cif "אולטרה היגיינה" מושלם לניקוי. זה מספיק כדי לרסס את המוצר על הבד, ולאחר זמן מה לנגב אותו במים.

מגוון פתרונות צבע, טקסטורה ומרקם מאפשרים לבחור את החומר לכל פתרון סגנוני של החדר. ישנה אפשרות להוריד מספר רבדים, לבנות את התאורה המקורית ביותר.

מומחי גוגל יגידו לכם איך לחסוך בתקרה מתיחה ומה לעשות במקרה של הצפה
מומחי גוגל יגידו לכם איך לחסוך בתקרה מתיחה ומה לעשות במקרה של הצפה.

תקופת האחריות היא 10-15 שנים. במציאות, עם זאת, סרטי PVC מחזיקים מעמד הרבה יותר זמן.

התקרה המתיחה הוצפה על ידי השכנים מלמעלה: מה לעשות?

מה לעשות כאשר התקרה התלויה מוצפת על ידי שכנים? למעשה, זהו מצב נפוץ למדי, אתה לא צריך לפחד ממנו. אם החומר עמד בלחץ המים ונוצר בועה, אז אלגוריתם הפעולה כולל ארבעה שלבים עיקריים:

  1. אנו מכבים את אספקת החשמל בדירה כדי להימנע מקצר בחיווט החשמל;

  2. אנו מבטלים את מקור ההצפה. אנחנו ניגשים לשכנים ועוזרים למצוא נזילה. יכולות להיות אפשרויות רבות לתאונה: החל מתקלה של מכונת כביסה, התמוטטות קווי אספקת מים, צינורות המספקים מים חמים ועד לברז פתוח נדוש. במקרה שלא היו שכנים בבית, עליך להתקשר לחברת הניהול או לשירות החירום. לאחר תיקון הבעיות, יהיה קל לשחזר את מבנה המתח.

  3. אנו תומכים באזור הנפול במים עם משהו לא חד על מנת להפחית את העומס על המבנה כולו ולמנוע קריעה;

  4. רוקן את הבועה. אבל בשביל זה עדיף לפנות לחברה העוסקת בהתקנה הישירה. הם ינקזו את המים מבלי לפגוע בחומר עצמו.

בעלי מלאכה שואבים נוזל מחורים המיועדים לגופי תאורה. אם אין כאלה, הצוות מחמם את החומר, מסיר בזהירות את הפינה מהבגט ומנקז את המים דרך החור הקטן שנוצר.

אבל מה לעשות עם הלחות שנותרה כשהשכנים הציפו את התקרה המתיחה, ואיך לייבש את הבד? עבודה כזו נמצאת גם בסמכותם של מומחים. הם מייבשים PVC / קירות עם מייבש שיער חימום תעשייתי. עקב החימום, החומר מחזיר את תכונותיו.

אם, מסיבה כלשהי, אין דרך לקרוא לטכנאים מוסמכים, אז תצטרכו להציל את המערכת בעצמכם. לשם כך, אנו מנסים לנקז את המים דרך כל חור בתקרה. עם נפח גדול של נוזל, צינור הוא הנוח ביותר. כאשר החלק העיקרי מתרוקן, אנו מתחמשים במיכל קטן, מחליפים אותו מתחת לחור ומושכים את החומר. אנו מושכים בזהירות רבה כדי שניתן יהיה לווסת את הזרימה.

לעולם אל תנקב את הויניל. חשוב שהבועה לא תתפצל למספר חלקים בעת הסרת הלחות. לכן, עדיף לבחור את החור קרוב ככל האפשר לבועה.

אסתטיקה, פרקטיות, קלות התקנה הם רק חלק קטן מהיתרונות של מערכות מתיחה. היתרון העיקרי הוא עמידות לחות, המאפשרת לחסוך בתיקונים כאשר התקרות התלויות מוצפות על ידי השכנים. העיקר למצוא במהירות את מקור הנזילה, לחסל אותה בעצמך או בעזרת צוות אומנים.