טיפים לניקיון הבית: איך לחטא דירה מפני וירוסים

עצות שימושיות כיצד לחטא דירה מפני וירוסים
עצות שימושיות כיצד לחטא דירה מפני וירוסים.

5 טיפים שימושיים כיצד לחטא דירה מפני וירוסים.

עמידה בכללים בסיסיים של היגיינה אישית, כמו שטיפת ידיים, ניקוי רטוב קבוע של הדירה וידע לחטא נכון את הבית הם הדרכים היעילות ביותר למנוע מגיפה.

מדענים-מומחים רוסים של ה-NI Smorodintsev פיענחו לאחרונה לחלוטין את הגנום של נגיף הקורונה COVID-19, כך שיש לנו הזדמנות ללמוד טוב יותר את התכונות של הנגיף החדש, כמו גם לגלות באילו אמצעים ניתן להרוג אותו.

כיום ידוע כי וירוסים יכולים לחיות על משטחים ממספר שעות ועד 2-3 ימים. אנחנו רוצים לשתף אתכם בחמישה טיפים פשוטים שיעזרו לכם להגן על עצמכם ועל יקיריכם מפני הידבקות.

השתמש בספוגים וסמרטוטים נפרדים כדי לנקות את הבית שלך. לאחר סיום הניקוי יש לשטוף אותם היטב ולטפל בהם בחומר חיטוי בעל תכולת כלור פעיל של לפחות 0.5%.

ניקיון הבית: טיפים וטריקים

1.לשטוף ולחטא

כל אחד רוצה שהבית הנעים שלו ינצנץ מניקיון. לכן, ניקיון קבוע בדירה הוא פעילות נפוצה עבור רבים. חומרי ניקוי קונבנציונליים הורגים את רוב החיידקים על משטחים. אבל איך מחטאים את הבית כדי להרוג וירוסים מסוכנים? מה הורג את נגיף הקורונה?

להלן השלבים הבסיסיים שיש לבצע כדי לאבטח את הבית שלך:

  • נגב את המדפים, השולחנות והרצפה באמצעות חומר ניקוי.
  • ממיסים תמיסת נתרן היפוכלוריט 2-5% באגן, בהתאם להוראות על הבקבוק. כל וירוס אינו יציב כאשר הוא נחשף לכלור פעיל.
  • נגב היטב את כל המשטחים בביתך עם נוזל החיטוי הזה.

אמצעים כאלה יהרגו את הנגיף ויפחיתו את הסיכון להידבקות.

2. להשתמש בכפפות

ניקיון הבית: טיפים וטריקים
ניקיון הבית: טיפים וטריקים.

עדיף להשתמש בכפפות חד פעמיות, שאותן יש לזרוק מיד לאחר הניקוי. אם אתה משתמש מספר פעמים בכפפות, שטף וחטא אותן היטב עם ג'ל Domestos. בכל מקרה, זכרו לשטוף ידיים במים וסבון לאחר שסיימתם לנקות ולהסיר את הכפפות.

3.משטחים הכפופים למגע מתמיד - אזור בעל סיכון מיוחד

חפצים ומשטחים שלרוב נוגעים בהם בידיים מהווים את האיום הגדול ביותר של זיהום. אלה כוללים ידיות, מתגי תאורה, ברזים, כיורים ושירותים. יש צורך לחטא אותם לעיתים קרובות ויסודיות במיוחד. כמו כן, אל תשכח מפתחות, ארנקים ופריטים אחרים בשימוש נפוץ.

4. חיטוי ציוד מחשבים וטלפונים

טלפונים ושלטים רחוקים, מקלדות מחשב ועכברים צריכים להיות גם הם במוקד המיוחד שלך. אחרי הכל, מצטבר עליהם מספר עצום של חיידקים של חיידקים מסוכנים, והם יכולים בקלות להפוך למקור לזיהום. חומרי חיטוי משטחים נפוצים עלולים להזיק למכשיר שלך. לכן, מומלץ לנגב אותם במגבוני ניקוי אנטיבקטריאליים ספוגים בבנזלקוניום כלוריד. הרטיבו איתו מטלית רכה והסר חיידקים מזיקים מכל משטחי המכשיר.

חשוב! קרא בעיון את מדריך ההוראות של המכשיר הטכני לפני שתמשיך בחיטוי שלו.

5. כללי היגיינה אישית לכל המשפחה

כשאתה חוזר הביתה, הסר מיד את הנעליים ושטוף ידיים. שמור על ניקיון כל המשטחים בדירה וחטא אותם באופן קבוע. הכינו חומרי חיטוי ידיים ומגבונים אנטיבקטריאליים כדי לספק לכל מי שיוצא החוצה. תן להיגיינה אישית ולסטנדרטים בריאותיים להפוך לחוק עבור כל אחד מבני משפחתך.

אנו מקווים שטיפים לניקוי הבית שלנו מועילים לך.