הוצאות כביסה פורצות בעונה הגשומה הזו

העונה הגשומה עשויה להיות אתגר
העונה הגשומה עשויה להיות אתגר, אבל עם הטיפים האלה תוכלו לעזור לשמור על הבגדים שלכם רעננים וריחניים בצורה הכי תקציבית שאפשר.

איך להתמודד עם העונה הגשומה ולשמור על ריח רענן של הבגדים שלך בלי לבזבז יותר מדי!

בכל פעם שמגיעה טאג-אולן או העונה הגשומה
בכל פעם שמגיעה טאג-אולן או העונה הגשומה, כביסה היא תמיד אתגר גדול.

בכל פעם שמגיעה טאג-אולן או העונה הגשומה, כביסה היא תמיד אתגר גדול. במדינה עם אוויר לח, בגדים מיובשים בתוך הבית נוטים בסופו של דבר להריח רע או להיות בעלי ריח אמוי קולוב. עם זאת, אין צורך לחרוג מהתקציב עם כלי כביסה נוספים.

ישנן דרכים זולות לעזור לשמור על הבגדים שלך רעננים וריחניים - גם ללא השמש.

 1. הסר כמה שיותר עודפי מים מהבגדים.

  במקום להשתמש או לקנות מייבש, זו דרך טובה להבטיח שהבגדים שלך מתייבשים מהר תוך מניעת ריח קולוב. אתה יכול לסחוט את הבגדים או להשתמש במגבת גדולה כדי להסיר את המים. עשו זאת בתדירות הנדרשת עד שכמעט ולא נשארו מים על הבגדים.

 2. השתמש במרכך בד זול אך יעיל.

  מרככי בד הם חובה במהלך העונה הגשומה מכיוון שהם נותנים לבגדים שלך ניחוח ומוסיפים שכבת הגנה המסייעת במניעת ריח הקולוב. עדיף לבחור מותג בעל אפקטיביות רבה, במחיר סביר. אנו ממליצים על מרכך בד פחם טרי. יש לו הגנה על חסימת ריח, למען טלבוג אנג אמוי-קולוב משאיר את הבגדים שלך רעננים ועם בנגו-וואיס פורחים!

 3. נצלו את המכירות של יום גשום.

  במהלך העונה הגשומה, בהרבה חנויות מקוונות יש מכירות סולטות שמגיעות רק פעם בשנה. ודא שאתה עושה את המחקר שלך ומפיק את המרב מהם. אתה יכול לקנות את מוצרי הכביסה האהובים עליך במחיר נמוך יותר!

 4. היה מוכן ופרואקטיבי.

  על מנת למנוע מגשם להרוס את שגרת הכביסה שלך ולהשפיע על הבגדים שלך, השתמש בכל המשאבים הזמינים שלך ותכנן קדימה. אפליקציות מזג אוויר ותחזית החדשות הם כמה כלים שיכולים לעזור.

על אילו נושאים תרצה לקרוא?

העונה הגשומה עשויה להיות אתגר, אבל עם הטיפים האלה תוכלו לעזור לשמור על הבגדים שלכם רעננים וריחניים בצורה הכי תקציבית שאפשר.