רוצה לדעת על השימוש וההשלכה הנכונה של מסכת הפנים שלך? קרא את זה!

וברצונך לדעת כיצד להסיר ולהשליך נכון את מסכות הפנים שלך
אם אתה תוהה כיצד להשתמש נכון במסכת פנים, וברצונך לדעת כיצד להסיר ולהשליך נכון את מסכות הפנים שלך, יש לנו מידע שימושי עבורך.

חשוב לחבוש מסיכת פנים כאמצעי מניעה נגד התפשטות נגיף הקורונה. עקוב אחר הטיפים הניתנים להלן כדי ללמוד את הדרך הנכונה להשתמש במסכה שלך ולהיפטר ממנה.

מסכות פנים הן כלי חשוב בכל הנוגע להגבלת התפשטות מחלות בדרכי הנשימה, במיוחד Covid-19. אם אתה תוהה כיצד להשתמש נכון במסכת פנים, וברצונך לדעת כיצד להסיר ולהשליך נכון את מסכות הפנים שלך, יש לנו מידע שימושי עבורך. ריכזנו רשימה של טיפים שיעזרו לכם להבין את הדרך הנכונה להתמודד עם המסכה שלכם.

1) לנקות את הידיים ביסודיות

חשוב להשתמש נכון במסכת פנים. על פי ארגון הבריאות העולמי, נקו את הידיים עם סבון או חומר חיטוי ידיים על בסיס אלכוהול לפני ואחרי הנחת מסיכת פנים. כמו כן, אנו ממליצים להימנע מלגעת במסכה לאחר שהשתמשת בה כדי לכסות את האף והפה. אם כן, זכור לנקות את הידיים עם משחה ידיים על בסיס אלכוהול, או מים וסבון, שוב. כאשר אתה מכסה את הפה והאף במסכה, וודא שאין רווחים בין הפנים למסכה.

2) אל תיגע בחלק הקדמי של המסכה שלך

חשוב להשתמש נכון במסכת פנים
חשוב להשתמש נכון במסכת פנים.

כאשר אתה רוצה להסיר את המסכה, הסר אותה מאחור, החזק אותה בחוטים. הימנע מלגעת בחלק הקדמי של המסכה. לאחר שהורדת אותו, זרוק אותו בשקית אשפה קטנה וקשר קשר. לאחר מכן, יש לחטא את הידיים עם חומר חיטוי על בסיס אלכוהול, או לשטוף את הידיים היטב עם סבון. אם אתה תוהה כיצד להיפטר ממסכות פנים, זה פשוט: השלך את המסכה למערכת ניהול הפסולת המקומית שלך.

3) אין לעשות שימוש חוזר במסכה חד פעמית

אם אתה משתמש במסכה חד פעמית, אנו ממליצים לשמור כמה מהם בהישג יד. לאחר שהמסכה לחה או בשימוש, שקול ללבוש אחת טרייה. הימנע משימוש חוזר במסכות חד פעמיות. זרוק את המסכה המשומשת שלך בשקית אשפה קטנה, קשרו קשר והשליך אותה למערכת ניהול הפסולת המקומית שלך. אל תזרוק אותו למקום ציבורי.

4) לשטוף מסכת בד לאחר השימוש

בצע את אותה שיטת שימוש שהוזכרה בטיפ לעיל. עם זאת, שטפו את מסכת הבד שלכם ביסודיות לאחר כל שימוש. אתה יכול להשרות אותו בתמיסה של מים חמים מעורבבים עם 1-2 כפיות. של חומץ למשך 20 דקות. לאחר מכן יש לשטוף כרגיל עם חומר ניקוי ולייבש באוויר.

עקוב אחר העצות האלה בקפדנות. זכור, מסכות יעילות רק כאשר לובשים אותן ומסלקות אותן בצורה נכונה ומשתמשות בהן בשילוב עם שטיפת ידיים תכופה ויסודית.

מקור:

https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/advice-for-public/when-and-how-to-use-masks