רוצים להאריך את חיי רהיטי העץ שלכם? נסה את עצות הטיפול האלה

טיפול נוסף יכול לשמור על רהיטי העץ שלך במראה חדש ולתת לו אורך חיים ארוך
טיפול נוסף יכול לשמור על רהיטי העץ שלך במראה חדש ולתת לו אורך חיים ארוך.

טיפול נוסף יכול לשמור על רהיטי העץ שלך במראה חדש ולתת לו אורך חיים ארוך. הנה הטיפים והטריקים שיעזרו לכם לעשות בדיוק את זה!

הוספת רהיטי עץ היא דרך מצוינת להגשים את משחק עיצוב הבית שלך. יש לו קסם רב-תכליתי שגורם לבית שלך להיראות חמים ומזמין. עם זאת, מדובר בהשקעה יקרה וצריכה טיפול.

עם הזמן שחולף, הרהיטים מתחילים להתבלות, ובתורו, גורמים לבית שלך להיראות משעמם. אבל אתה יכול בקלות לשמור על רהיטי העץ שלך במצב טוב עם עצות הטיפול והתחזוקה שלנו. עקוב אחר הטיפים הבאים כדי לשמור על רהיטי העץ שלך במראה חדש למשך זמן רב יותר.

1) ניקוי

אנו מציעים לך לנקות את רהיטי העץ שלך פעם בשבוע באמצעות מברשת ניילון. כדי לנקות את הלכלוך שהצטבר, הכינו תמיסת ניקוי על ידי ערבוב של 1 כפית. נוזל כלים בכוס מים חמימים. נקה בעדינות את האזורים המלוכלכים על ידי טבילת מברשת שיניים ישנה בתמיסה זו. ניתן גם להשתמש בספוג כחלופה למברשת שיניים ישנה, מכיוון שהיא אינה שוחקת. לאחר מכן נגב את האזור יבש עם מטלית רכה או צרור של מגבות נייר. ודא שלא נשאר זכר של לחות.

2) שעווה

עקוב אחר הטיפים הבאים כדי לשמור על רהיטי העץ שלך במראה חדש למשך זמן רב יותר
עקוב אחר הטיפים הבאים כדי לשמור על רהיטי העץ שלך במראה חדש למשך זמן רב יותר.

כדי להגן על רהיטי העץ שלך ולהוסיף לו ברק, השתמש בשעווה. מרחו שכבה דקה של שעווה מוצקה למחצה באיכות טובה עם בד גבינה נקי. זה זמין בקלות בחנויות. המתן 5 דקות, ולאחר מכן צחצח קלות עם מברשת שטוחה ורכה. ממתינים עוד 30 עד 60 דקות ומשפשפים שוב עם מעט לחץ. אתה תראה את הברק חוזר.

3) ליטוש

לתיקון מהיר, השתמש בצבע מתאים של משחת נעליים למילוי שריטות ושבבים. זה יגרום להם להיות פחות נראים. לחילופין, ניתן להשתמש גם בעפרון שמן או שעווה בגוון תואם.

4) מיקום

אנו מציעים לך למקם את רהיטי העץ שלך הרחק מאור שמש ישיר; חשיפה לאור שמש ישיר גורמת לדהייה ולסדקים. אזורים מוצלים טובים יותר לרהיטים כאלה.

הטיפים הפשוטים הללו ישמרו על רהיטי העץ שלכם במראה חדש במשך שנים רבות. ואתה יכול להעביר את זה לדורות! עם קצת טיפול מיוחד, ההשקעה שלך תהיה שווה את זה.

מאמרים בנושאים דומים
  1. טיפול בשעווה למשטחים
  2. הסרת כתמים מאריחים קלה
  3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
  4. אבן פולנית ונקייה
  5. ויניל נקי
  6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך