החזר את הברק של שולחן האוכל מעץ שלך עם הטיפים המקצוענים האלה

רסס את התמיסה על האזורים המשעממים של שולחן העץ שלך וצחצח את השולחן באמצעות מטלית נטולת מוך
כעת, רסס את התמיסה על האזורים המשעממים של שולחן העץ שלך וצחצח את השולחן באמצעות מטלית נטולת מוך.

אוכל מומלץ להגיש חם, אבל שמירה על מנות חמות על שולחן העץ שלך עלולה להרוס את המראה שלו. השתמש בעצות הניקוי שניתנו כאן כדי להחזיר לו את הברק.

שולחן עץ אופנתי יכול להחיות את חלל האוכל שלך. האם ידעת שאתה יכול לשמור על הברק והגימור המבריק של השולחן שלך ללא פגע לאורך זמן? בשימוש קבוע, בטח יהיו טבעות מים וכתמים אחרים על השולחן שלך. נקה אותם מיד כדי לשמור על המראה הטוב של שולחן העץ שלך. אם זה מתחיל להיראות משעמם, השתמש בעצות הפשוטות והשימושיות שניתנו להלן.

1) השתמש במיונז

לכו למטבח שלכם וקחו בקבוק מיונז. גרפו מעט מאיו מהבקבוק ופזרו אותו על שולחן העץ שלכם. תן לזה לנוח על השולחן במשך כמה שעות. השתמש בסמרטוט נקי כדי לנגב אותו מהשולחן שלך. כדי להיפטר מהדביקות, נגבו את השולחן עם ספוג לח. עכשיו, צחצח את השולחן שלך עם לכה.

2) למרוח שעווה

זהה את האזורים בשולחן העץ שלך שהתחילו להיראות משעממים. מרחו שעווה על אזורים אלה עם מטלית נטולת מוך. זה אמור להחזיר את הברק של השולחן שלך.

3) השתמש בשמן ולימון

מוסיפים 3-4 טיפות מיץ ליים בקערת שמן מינרלי. מערבבים היטב. טבלו ספוג בתמיסה זו ושפשפו אותו בעדינות על החלקים המשעממים של שולחן העץ שלכם. אל תשתמש בכרית קרצוף חזקה מכיוון שהיא תשאיר סימני שריטה על שולחן העץ שלך.

4) השתמשו בשמן זית ובחומץ

יוצקים כוס שמן זית בבקבוק ספריי ריק. מוסיפים 0.25 כוס חומץ ומנערים היטב. כעת, רסס את התמיסה על האזורים המשעממים של שולחן העץ שלך וצחצח את השולחן באמצעות מטלית נטולת מוך. שולחן העץ שלך יתחיל לזרוח כמו ביום שקנית אותו.

החזרת הברק של שולחן העץ שלך היא פשוטה וקלה. לניקוי נשפך רוטב או כתמי שמן משולחן העץ שלך, השתמש בחומר ניקוי נוזלי לשטיפת כלים.

מאמרים בנושאים דומים
  1. טיפול בשעווה למשטחים
  2. הסרת כתמים מאריחים קלה
  3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
  4. אבן פולנית ונקייה
  5. ויניל נקי
  6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך