היפטר אחת ולתמיד מחלודה מנירוסטה

היפטר מחלודה מנירוסטה אחת ולתמיד עם המדריך האולטימטיבי שלנו לניקוי המתכת שלך
היפטר מחלודה מנירוסטה אחת ולתמיד עם המדריך האולטימטיבי שלנו לניקוי המתכת שלך!

היפטר מחלודה מנירוסטה אחת ולתמיד עם המדריך האולטימטיבי שלנו לניקוי המתכת שלך!

שלבים מרכזיים:

למד כיצד להסיר חלודה מנירוסטה בשיטות הבאות:

 • השתמש בקטשופ לפתרון מהיר.
 • השתמש בסודה לשתייה לניקוי עמוק.
 • מנקה כמו Handy Andy יכול להיות נהדר להסרת חלודה בקלות.
 • לימונים וליים הם הטובים ביותר עבור חלודה חדשה.

מכיורים ועד סכו"ם, חלודה יכולה למצוא את דרכה לכל חלק בבית שלך - ואם לא תיפטר ממנה, היא עלולה להרוס את הנירוסטה שלך! לכן תמיד חשוב להקדיש זמן להיפטר מהחלודה על החפצים. כדי לעזור לך, ריכזנו מדריך מלא כיצד להסיר חלודה מפלדה.

שמור לימון בארון שלך כדי להיפטר מחלודה מנירוסטה כאשר אתה מבחין בה לראשונה, ועוזר להציל את פריטי המתכת שלך לפני שיהיה מאוחר מדי.
איך אתה יודע שהמשטחים במטבח ובאמבטיה שלך עברו חיטוי?

כיצד להסיר חלודה מנירוסטה עם קטשופ

זה אולי נשמע מוזר, אבל קטשופ הוא למעשה תשובה מצוינת כיצד לנקות חלודה מנירוסטה. החומצה האצטית ברוטב תוקפת את החלודה, מפרקת אותה ומקלה בהרבה על הסרה. כל שעליכם לעשות הוא למרוח ציפוי נדיב, להשאיר אותו למשך כ-30 דקות, ולאחר מכן לשפשף את החלודה - פשוט!

כיצד לנקות חלודה מפלדת אל חלד עם סודה לשתייה

כיצד להסיר חלודה מנירוסטה עם קטשופ
כיצד להסיר חלודה מנירוסטה עם קטשופ.

אם אתה תוהה כיצד להסיר חלודה מכיור נירוסטה או פריטים ביתיים אחרים, הארון החיוני הזה יכול להיות בדיוק מה שאתה צריך. סודה לשתייה משמשת בכל הבית, והיא מצוינת להתמודדות עם חלודה מנירוסטה. בצע את השלבים הבאים לפלדה נקייה נוצצת:

 1. הוסף כף 1 של סודה לשתייה ל-2 כוסות מים מלאות.
 2. השתמש במברשת שיניים כדי לשפשף את התערובת על הפריט החלוד. סודה לשתייה אינה שוחקת כך שהיא לא תשרוט את המתכת, אבל היא תעזור להרים את החלודה.
 3. יש לשטוף במים ולנגב את החלודה במגבת נייר עד להסרה מלאה.

איך להיפטר מחלודה על נירוסטה עם מנקה

הסר חלודה מפלדת אל חלד עם חומר ניקוי איכותי כמו Handy Andy. החל את חומר הניקוי לפי הוראות המשתמש וקרא תמיד את אזהרות הבטיחות. לאחר מכן, שפשפו את המוצר עם ספוג לח מעט, עקבו אחר קווי הגרגירים של המתכת. אולי תצטרך לשפשף די קשה כדי להוריד את כל החלודה, אבל הגימור יהיה שווה את זה!

להיפטר מחלודה עם הדרים

פריט מזון נוסף שעושה פלאים בהיפטרות מחלודה כשהיא מופיעה לראשונה הוא פרי הדר, כמו לימונים וליים. אתה יכול להוסיף מלח על פני הפריט שלך לניקוי שוחק יותר, לפני שסוחטים עליו את מיץ ההדרים. תן לתמיסה לשבת כמה שעות לפני שפשוף אותה, שטיפה וייבוש הפריט שלך.

ברגע שאתה יודע כיצד להסיר חלודה מנירוסטה, הגיע הזמן ללמוד כיצד להוציא אותה גם ממשטחים אחרים! אל תשכחו לבדוק כיצד ניתן להסיר כתמי חלודה גם מבגדים – דברים יכולים להיות מעט מבולגנים בזמן שאתם מנקים, אז תמיד טוב לדעת.

מאמרים בנושאים דומים
 1. טיפול בשעווה למשטחים
 2. הסרת כתמים מאריחים קלה
 3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
 4. אבן פולנית ונקייה
 5. ויניל נקי
 6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך