לא עוד לילות בסאטן אפרפר: איך לנקות נעלי סאטן ובגדים

אם אתם צריכים לדעת איך לנקות נעלי סאטן או שאתם מחפשים טיפים כלליים לניקוי סאטן
אם אתם צריכים לדעת איך לנקות נעלי סאטן או שאתם מחפשים טיפים כלליים לניקוי סאטן, אתם במקום הנכון!

ניקוי נעלי סאטן הוא כנראה קל יותר ממה שאתה חושב, אבל בחירת השיטה הנכונה היא חיונית. הנה איך לנקות נעלי סאטן ופריטים אחרים!

שלבים מרכזיים

 • פעולה מהירה היא המפתח כיצד להסיר כתמים מהסאטן בקלות

 • התחל בעדינות: בדוק אם ניקוי נקודתי במים ירים כתמים לפני השימוש בחומר ניקוי

 • בדוק תמיד את תווית הכביסה כדי לראות אם פריט הסאטן שלך ניתן לכביסה במכונה, או לכבס ביד או לניקוי יבש בלבד

 • אין לשטוף סאטן במים חמים. החום יכול לכווץ את פריטי הסאטן שלך עד 20%!

סאטן הוא חומר רך ומבריק המוסיף נופך של אלגנטיות לכל מראה. עם זאת, בד יוקרתי שכזה צריך טיפול מיוחד - אי אפשר פשוט לזרוק אותו למכונת הכביסה ולקוות לטוב. אם אתה צריך לדעת איך לנקות נעלי סאטן או שאתה מחפש עצות כלליות לניקוי סאטן, אתה במקום הנכון!

השארת נעלי סאטן לייבוש באוויר עלולה להוביל לכתמי מים ופסים. כך שאתה הבא במקום זאת, השתמש במייבש שיער במצב הנמוך ביותר כדי לזרז את זמן הייבוש

כיצד לנקות נעלי סאטן

עכשיו אתה יודע כמה טריקים איך לנקות נעלי משי או סאטן
עכשיו אתה יודע כמה טריקים איך לנקות נעלי משי או סאטן, אבל מה עם פריטי סאטן אחרים?

מנעלי כלה ועד נעלי בלט, סאטן משמש לעתים קרובות כדי לכסות את ההנעלה הלבוש והיפה ביותר שלך. עם השלבים הפשוטים האלה, גלה כיצד לנקות נעלי סאטן לבנות או להוריד את השפשופים מנעלי בלט ורודות סומק מבלי להרוס את הבד העדין. שיטות אלה חלות גם אם אתה מחפש איך לנקות נעלי משי!

 1. 1. הכנה

  עם מברשת זיפים רכה או מטלית יבשה, צחצחו אבק או לכלוך. חשוב לעשות זאת כדי שלא תסתכן בשפשוף הלכלוך לתוך הבד כאשר אתה מתחיל לנקות. אם אתם כאן כדי ללמוד כיצד לנקות נעלי בלט סאטן, אל תשכחו לשים לב לאזורים שבהם הסאטן תחוב מתחת לסוליית הנעל, והשתמשו בפינה של הבד כדי לפנות לכלוך בין הקפלים.

 2. 2. כתם

  הרטיבו מטלית במים קרים והסגרו כל כתמים, החל מהחלק העליון של הנעל, בעקבות גרגר הבד.

 3. 3. נקי נקודה

  אם מים לא עשו את העבודה לבד ואתם עדיין מחפשים כיצד להסיר כתמים על סאטן, נסה להשפריץ כמות קטנה של חומר ניקוי נוזלי על המטלית הלחה שלך. שפשפו את הבד כדי לייצר קצף והשתמשו בזה כדי לטפוח כל כתמים. הקפידו להישאר ממוקדים בכתם ככל האפשר, כדי שלא תפזרו אותו יותר על הנעליים.

 4. 4. לשטוף

  יש לשטוף מיד את הנעל על ידי טפיחה במטלית נקייה ובמים קרים כדי להסיר שאריות סבון.

 5. 5. יבש

  השתמש במגבת כדי לייבש את הנעליים. אין לשפשף את הבד מכיוון שהדבר עלול לגרום לפסי מים, באופן דומה ייבוש באוויר עלול לגרום לסימני מים. נסו להסיר כמה שיותר לחות עם מגבת הידיים. לטיפים כיצד להסיר סימני מים מסאטן, המשך לקרוא להלן.

עכשיו אתה יודע כמה טריקים איך לנקות נעלי משי או סאטן, אבל מה עם פריטי סאטן אחרים? המשך לקרוא לקבלת טיפים מובילים נוספים!

כיצד להסיר כתמי מים מסאטן

שום מדריך כיצד להוציא כתמים מסאטן לא יהיה שלם מבלי להזכיר סימני מים.

כתמי מים על הבגדים שלך אינם בדרך כלל סיבה לדאגה, אבל בסאטן, מינרלים הכלולים במים יכולים להתייבש בצורה גלויה לתוך הבד ולהשאיר כתמים קטנים וסימני טבעת. אם אתה מוצא סימני מים בזמן שאתה מנקה נעלי סאטן או בגדים, טריק הקיטור החכם הזה יעזור לך להעביר אותם:

 1. 1. ממלאים קומקום במים ומביאים לרתיחה

  גם קומקום כיריים או קומקום חשמלי יעבדו מצוין.

 2. 2. מקם את סימן המים מעל פיה של הקומקום

  החזק את הכתם במרחק של כ-8 סנטימטרים מהפיה (לא קרוב יותר) כך שהבד יירטב מעט מהאדים, אך לא יירטב. שימו לב לא לכרות את הידיים שלכם - כפפות לתנור עוזרות כאן היטב!

 3. 3. הוציאו את סימן המים מהבד

  קח חפץ קטן ובוטה כמו גב של כפית ושפשף בעדינות את סימן המים מבחוץ פנימה, כדי למשוך את סימן המים החוצה מהבד.

כיצד לנקות בגדי סאטן וסדינים

עם הטיפים הטובים ביותר שלנו כיצד לנקות נעלי סאטן
עם הטיפים הטובים ביותר שלנו כיצד לנקות נעלי סאטן, סדינים ובגדים, תוכל לסדר אותם בקלות לאירוע הבא!

מזנונים ועד מעילי ארוחת ערב, סאטן משמש לעתים קרובות עבור הביגוד והסדינים המשובחים ביותר, לכן חשוב לעקוב אחר הטיפים הבאים כיצד לנקות סאטן כדי שהפריטים שלך ייראו במיטבם.

לפני שתתחיל: בדוק את תווית הטיפול על הפריט שלך וזכור לבדוק תחילה כל מסיר כתמים על אזור קטן ולא בולט.

 1. 1. טיפול מקדים

  עדיף לטפל בכתמים בהקדם האפשרי. לפני הכביסה יש לטפל בכתם מראש עם חומר ניקוי עדין, או מסיר כתמים המתאים לבד. פעל תמיד לפי ההוראות המופיעות על תווית המוצר שלך.

 2. 2. כביסה במכונה

  אם פריט הסאטן שלך ניתן לכביסה במכונה, הכנס אותו למכונת הכביסה במחזור עדין המשתמש במים קרירים והשתמש בחומר ניקוי עדין. כדי לעזור להפחית את החיכוך במכונה - ולקבל תוצאות סופר רכות וריחניות - זכור לכלול את מרכך הבד Comfort המועדף עליך.

 3. 3. או, שטיפת ידיים

  אם תווית הטיפול אומרת שהפריט הוא כביסה ידנית בלבד, השרו את הפריט באגן מים קרירים וחומר ניקוי עדין למשך 3-5 דקות. לאחר מכן שטפו היטב במים טריים וקרים. לגימור סופר רך, ניתן גם לכבס ביד עם מרכך בד Comfort: רק להוסיף לשטיפה האחרונה של מים קרירים! אין לסחוט או לסובב את הסאטן מכיוון שהדבר עלול לגרום לאי צורה.

 4. 4. יבש

  עדיף להימנע מייבוש פריטי סאטן בכביסה מכיוון שהחום עלול לגרום נזק - כמו כן יש להרחיק את פריטי הסאטן מהשמש. לייבוש, הניחו את הפריט על מגבת נקייה ויבשה. לאחר מכן, גלגלו את המגבת, כשהפריט בפנים, תוך הפעלת כמות עדינה של לחץ כדי להסיר עודפי מים. פתחו והשאירו את הפריט לייבוש על מגבת יבשה ונקייה אחרת.

 5. 5. ברזל

  אם הפריט שלך זקוק לגיהוץ, זהירות חיונית כדי למנוע נזק. עליך להתייעץ עם תווית הטיפול להוראות כיצד לגהץ סאטן בצורה הטובה ביותר, אך בדרך כלל עליך להשתמש בעוצמה נמוכה וללא קיטור. גהצו את הפריט מבפנים החוצה ואל תשאירו את המגהץ על אזור אחד של החומר זמן רב מדי. אתה יכול גם לנסות לגהץ את הפריט עם מגבת מעל כדי למנוע פגיעה בבד.

עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

עכשיו אין צורך לדאוג לגבי לנעול את עקבי הסאטן הטובים ביותר שלך או לפנק את עצמך בשמיכת סאטן יוקרתית. עם הטיפים הטובים ביותר שלנו כיצד לנקות נעלי סאטן, סדינים ובגדים, תוכלו לדרוך אותם מוכנים לאירוע הבא בקלות!