איך לנקות אחרי מסיבת ליל כל הקדושים?

איך מנקים את הגינה ואת החלק החיצוני של הבית אחרי ליל כל הקדושים
איך מנקים את הגינה ואת החלק החיצוני של הבית אחרי ליל כל הקדושים?

נקה את הבית שלך במהירות וביעילות לאחר פלישת זומבים

אל תתנו לבלאגן לאחר מסיבת ליל כל הקדושים להפחיד אתכם. במאמר זה נראה לכם כיצד לנקות את עקבות הביקור שלכם מפחד, מפלצות ומכשפות - צעד אחר צעד.

מהי הדרך הטובה ביותר לנקות אחרי מסיבה? הזמינו את האורחים שלכם לעזור! תופתעו כמה מהם להוטים לעזור לכם להתמודד עם הבלגן. תנו להם לשטוף את הכלים ולהוציא את האשפה. אתה לא תצטער על זה בבוקר.
איך שוטפים את הכלים?

מנקים אחרי מסיבת ליל כל הקדושים

  1. ראשית, אסוף ואסוף את כל הקישוטים, קורי עכביש מזויפים, דלעות, עכבישים ושלדים. במה אתה יכול להשתמש לשנה הבאה, ארוז אותו בקופסה ותאר את זה עם טוש. לזרוק את מה שנפגע או נקרע לתוך שקית האשפה. זכרו לנקות נצנצים וקונפטי מהרצפה או מהשטיחים בהקדם האפשרי, כי אם ישארו למשך זמן רב יותר, הם עלולים להכתים אותם. אם לילדים שלך יש בצק משחק, אתה יכול להשתמש בו כדי לאסוף קונפטי ונצנצים מהרצפה. גם הנצנצים וגם הקונפטי יידבקו לבצק, וישאירו את הרצפה נקייה.
  2. פנסי הדלעת שלך בטוח ייראו מדהימים. עם זאת, אם הדלעת לא חרצה בעיתונים הפזורים, יתכן מאוד שהדירה שלכם זרועה בגוון כתום. היפטר משאריות דלעת על הרצפה, הקירות והרהיטים לפני שהם מושכים נמלים, גמדים או מזיקים אחרים. יוצקים לקערה מים חמימים ומעט נוזל כלים דור שביעי. השתמש בספוג כדי לנגב חתיכות יבשות של דלעת.
  3. השתמש באותה שיטה עבור כתמי מזון ומשקאות אחרים על רהיטים ועל הרצפה. גרדו את חתיכות המזון הגדולות יותר בעזרת כפית, גרפו אותן במגבת נייר וזרקו אותן לפח. כדי להסיר חתיכות מסטיק שנדבקו לשטיחים, וילונות או רהיטים, הניחו עליהם קוביות קרח לזמן מה כדי להקשיח אותן - ואז יהיה קל לגרד אותן.
  4. לכתמים עקשניים יותר, כגון יין אדום או שוקולד על ספות או מפות שולחן, השתמש בתמיסה של מים וחומץ. כתמים טריים הם הקלים ביותר להסרה, אז תקפו אותם מיד. בעזרת מטלית או מגבות נייר, הסר כמה שיותר מהכתם, אך לא לשפשף אותו לתוך הבד. ערבבו כוס אחת של מים חמימים עם כפית חומץ ומרחו כמות קטנה מהתמיסה על הכתם. אם החומץ לא עובד טוב, הושיטו יד לרוח. השתמש במקלון אלכוהול כדי לנקות בעדינות את הכתמים. עם זאת, הקפד לבדוק שיטה זו תחילה על חלק נסתר של שטיח או ספה, שכן גם חומץ וגם אלכוהול יכולים להבהיר את הצבע.

איך מנקים את הגינה ואת החלק החיצוני של הבית אחרי ליל כל הקדושים?

אם היו לך יותר מתיחות מממתקים במהלך ליל כל הקדושים השנה, אתה יכול לצפות שהגינה שלך תהיה מלאה בשאריות נייר טואלט, והחלונות שלך, דלת הכניסה, השטיח, ואולי אפילו המכונית שלך, אם היא לא הייתה במוסך שלך, יימרח בביצים שבורות.

מהי הדרך הטובה ביותר לנקות אחרי מסיבה
מהי הדרך הטובה ביותר לנקות אחרי מסיבה?

אספו נייר טואלט מהגינה ומענפי העצים בהקדם האפשרי, כי כשיורד גשם תהיה עבודה כפולה. נייר רטוב יתפשט בכל רחבי הגינה שלך ויהיה הרבה יותר קשה להסירו. אם פיסות נייר טואלט נתקעו גבוה בעצים, אפשר להסיר אותן בעזרת סרט דבק (הצד הדביק החוצה) על מקל ארוך.

קשה לומר מדוע מכשפות מחופשות, רוחות רפאים ומפלצות מצאו את זה כל כך כיף להפיל בתים בשכונה, אבל אם הבית שלך נפגע עם חתיכת ביצי ליל כל הקדושים זה בוודאי יביא לך עבודה נוספת.

כדי להקל על המשימה שלך, רססו תחילה צינור גינה ביסודיות על כל האזורים המושפעים מביצים. מה שלא יורד מעצמו בלחץ מים יצטרך לשטוף עם ספוג או מטלית מיקרופייבר. השתמש בנוזל כביסה או בחומץ.