איך לכבס נעליים במכונת הכביסה שלך?

זכור תמיד לבדוק את תווית הטיפול בכביסה לקבלת הוראות כביסה לפני הכנסת הנעליים שלך למכונת הכביסה
זכור תמיד לבדוק את תווית הטיפול בכביסה לקבלת הוראות כביסה לפני הכנסת הנעליים שלך למכונת הכביסה.

ניקוי הנעליים שלך לא חייב להיות תהליך שלוקח זמן. כך תוכל להשיג תוצאות נהדרות על ידי שטיפת הנעליים שלך במכונת הכביסה.

האם אי פעם היית רוצה שמכונת הכביסה שלך תוכל לנקות את הנעליים שלך? התשובה היא כן, זה יכול! אם אתה תוהה איך לכבס נעליים במכונת כביסה, אתה לא לבד. סיפקנו אותך.

שיטת ניקוי שיטתית זו אמורה לעזור לך לכבס את הנעליים שלך במכונת הכביסה בצורה הנכונה
שיטת ניקוי שיטתית זו אמורה לעזור לך לכבס את הנעליים שלך במכונת הכביסה בצורה הנכונה.

יקר או זול, כל זוג נעליים צריך את תשומת הלב הנכונה ממך בכל הנוגע לניקוי שלהן. לעתים קרובות, עקב לכלוך, אבק, החלקות ונשפכות, הנעליים שלך עלולות להכתים. אנו מציעים לך לשמור ניירות טישו בהישג יד. בכל פעם שאתה מבחין בכתם כלשהו, ספג אותו מיד באמצעות ניירות טישו. שלב זה יעזור לספוג כמה שיותר מהכתם, ויקל על המשך הניקוי. אל דאגה, ניקוי הכתמים על הנעליים שלך יכול להיראות כמו משימה לא פשוטה, אבל דאגנו לך. הטריק טמון בטיפול בכתמים בהקדם האפשרי. זה מונע מהכתמים להתיישב על פני השטח ולהתעקש. מלבד הסרת כתמים, תחזוקה קבועה של הנעליים שלך יכולה גם לעזור להגדיל את תוחלת החיים שלהן. שילוב של ניקוי נעליים כבר מההתחלה עוזר למנוע נזקים בטווח הארוך. לא רק זה, ניקוי הנעליים שלך בזמן גם עוזר להיפטר מהריח שמגיע עם שימוש קבוע.

האם כדאי או לא כדאי לכבס את הנעליים במכונת הכביסה תלוי בחומר הנעליים שלך. בדרך כלל, ניתן לכבס בבטחה נעלי קנבס ונעלי ספורט מבדים סינתטיים כמו ניילון, כותנה או פוליאסטר במכונת כביסה. הם בדים עמידים ומגיבים היטב לחומר ניקוי כביסה. אסור להכניס נעליים מחומרים כמו עור, זמש או ויניל למכונת הכביסה. הם דורשים ניקוי ידיים וטיפול מיוחד. באופן דומה, נעליים עם עיטורים או עבודת פאייטים יש לנקות ביד.

לפני שאתם זורקים את הנעליים למכונת הכביסה, ודא שקראת את הוראות הניקוי והטיפול של היצרן על הנעליים. בדוק אם הם בטוחים לכביסה במכונת כביסה. חשוב גם לבדוק את הטמפרטורה הנכונה המומלצת על תווית הטיפול. להלן שיטה צעד אחר צעד כדי לקבל את הנעליים שלך נקיות כמו היום שבו קנית אותן.

מרכיבים שכדאי לשמור בהישג יד:

א שקיות רשת

ב חומר ניקוי כביסה נוזלי

ג מברשת שיניים ישנה

ד סודה לשתייה

ה נוזל לשטיפת כלים

ו קיסם

האם כדאי או לא כדאי לכבס את הנעליים במכונת הכביסה תלוי בחומר הנעליים שלך
האם כדאי או לא כדאי לכבס את הנעליים במכונת הכביסה תלוי בחומר הנעליים שלך.

ז מגבת ישנה

 1. שלב 1: בדוק את תווית טיפול הכביסה

  זכור תמיד לבדוק את תווית הטיפול בכביסה לקבלת הוראות כביסה לפני הכנסת הנעליים שלך למכונת הכביסה. אם חסרות הוראות טיפול הכביסה בתווית הטיפול, עדיין תוכל לכבס את הנעליים שלך על ידי נקיטת צעדי מניעה. בדרך כלל, בטוח לכבס נעלי בד ונעלי ספורט העשויות ניילון, כותנה או פוליאסטר במכונת הכביסה שלך. אתה רוצה לוודא שאתה מפיל את הנעליים שלך בשקית רשת לפני שאתה מפיל אותן למחזור הכביסה. חשוב גם להשתמש בחומר ניקוי טוב כדי להבטיח ניקוי יסודי של הנעליים שלך. אתה יכול לנסות את Surf Excel Matic Liquid בשביל זה, שכן הוא עוצב במיוחד עבור מכונות כביסה. בהיותו נוזל, הוא לא משאיר אחריו שאריות כמו אבקות.

 2. שלב 2: הסר את שרוכי הנעל

  לפני הפלת הנעליים למחזור הכביסה, הסר את החלקים הניתנים להסרה כגון שרוכי הנעליים. חשוב לשטוף אותם בנפרד, שכן הם אוספים את כמות הלכלוך המקסימלית. הלכלוך או הרחב עלולים לא להישטף לחלוטין אם שמים אותם יחד לכביסה. הסר תמיד את התחרה והספיג אותם בקערה של תמיסת סבון. אתה יכול להכין את תמיסת הסבון שלך על ידי ערבוב של 1 כפית. חומר ניקוי נוזלי וכוס מים חמימים. הניחו להם להשרות למשך שעה. לאחר מכן שטפו אותם ביסודיות. חבר אותם ברגע שהנעליים שלך נשטפו.

 3. שלב 3: צחצח את הנעליים שלך

  תפוס מברשת שיניים ישנה ואבק את הנעליים שלך ביסודיות כדי להסיר לכלוך רופף ולוץ. אתה יכול גם להשתמש בקיסם כדי להסיר חלקיקי לכלוך ואבק שנתקעו בסוליית הנעליים שלך.

 4. שלב 4: נקה את הכתמים

  אנו ממליצים לך לנקות את הכתמים לפני שמכניסים את הנעליים לכביסה. השרו צמר גפן עם חומץ לבן ונגבו אותו על הכתם. לאחר מכן, השתמש במברשת ניילון כדי לשפשף אותה בעדינות. זה יעזור להסיר את רוב הכתם. אם אתה מטפל בנעלי עור, ערבב 0.5 כוס חומץ לבן ו-0.5 כוס מים. טובלים מטלית כותנה בתמיסה ומנקים איתה. עבור נעלי ספורט לבנות, ניתן לנקות את הכתמים על ידי טיפול בסודה לשתייה. מערבבים 2 כפיות. סודה לשתייה, 2 כפיות. של אבקת כביסה נוזלית ו-4-5 כפיות. של מים. מרחו אותו על הכתם בעזרת מברשת ותנו לו לשבת 3-4 שעות. לשפשף אותו עם מברשת ניילון. ואז לשטוף אותו.

 5. שלב 5: הסר ונקה את המדרסים

  הוצא את המדרסים ונגב אותם בעזרת ספוג לח. אסור להכניס את המדרסים למכונה כי ייקח ימים לייבש אותם. אם הם מלוכלכים במיוחד, ערבבו כמה טיפות של נוזל כלים בקערת מים. השתמש במי סבון אלה כדי לנגב את המדרסים. לשטוף עם מטלית כותנה לחה. מפזרים סודה לשתייה על המדרסים ומשאירים אותם למשך הלילה. סודה לשתייה תסייע לספיגת לחות. הכנס את המדרסים בחזרה לנעליים לאחר שהתייבשו לחלוטין.

 6. שלב 6: הנח את הנעליים בשקית רשת

  קשרו את הנעליים בשקית רשת כדי למנוע ממנה להכות בתוף המכונה. הוסף כמה מגבות ישנות כדי לאזן את עומס המכונה. ודא שהמגבות אטומות לצבע. מגבות מדממות צבע יכולות להכתים ולהרוס את הנעליים שלך.

 7. שלב 7: הגדר את מחזור הכביסה

  הגדר את המכונה על מחזור כביסה עדין באמצעות מים קרים. בחר הגדרת סיבוב איטי או ללא סיבוב. השתמש באבקת כביסה נוזלית מכיוון שאבקת כביסה יכולה להשאיר אחריה חלקיקים על הנעליים שלך.

 8. שלב 8: יבש את הנעליים שלך באוויר

  לאחר סיום מחזור הכביסה, הוצא את שקיות הרשת. משוך את מיתרי הנעליים והנעליים מהתיקים האלה. הנח כדורי עיתונים ישנים בתוך הנעליים שלך. הנייר יספוג את הלחות העודפת מהנעליים שלך. שמור אותם בחדר מאוורר היטב עם אור שמש בשפע. אנא שימו לב כי הנעליים שלכם עשויות לקחת מספר ימים להתייבש. כדי להדק את התהליך, אפשר לעטוף אותם במגבת ולהפעיל את המייבש. עם זאת, זה לא מומלץ מכיוון שהחום מהמייבש עלול לפגוע בצורת הנעליים שלך.

וזהו! שיטת ניקוי שיטתית זו אמורה לעזור לך לכבס את הנעליים שלך במכונת הכביסה בצורה הנכונה. עם זאת, לפני כביסת הנעליים, בדוק תמיד את תווית הטיפול בכביסה כדי להבין את טמפרטורות הכביסה והשיטות הנכונות לשימוש. זכור להפעיל מחזור כביסה עדין, ותמיד זרוק את הנעליים שלך בשקית רשת לפני שאתה מכניס אותן לכביסה, כדי לתת להן שכבת הגנה. הם צריכים לצאת נקיים וללא רבב.

שלב מפתח

השתמש בשקיות ניילון מקומטות. הכנסת ניירות לבנים מקומטים בתוך הנעליים שלך תעזור לשמור על צורת הנעליים שלך.