מה לעשות אם יש לך תולעים לבנות בבית

אנו הולכים לעזור לך לחסל תולעים לבנות בבית כדי להגן על בריאות המשפחה שלך
במאמר זה, אנו הולכים לעזור לך לחסל תולעים לבנות בבית כדי להגן על בריאות המשפחה שלך.

נגיעות התולעים הלבנות בבית מאוד לא נעימות ומזיקות לבריאות. אנו מלמדים אותך כיצד להילחם בתולעים לבנות במאמר זה.

מצאתם תולעים לבנות במטבח? האם אתה תוהה: מדוע תולעים לבנות מופיעות על רצפת הבית שלי? תולעים לבנות, או זחלים, מופיעות בדרך כלל בדוכני מטבח, כי שם הן ניזונות בדרך כלל; במיוחד אם הם מלוכלכים. במאמר זה, אנו הולכים לעזור לך לחסל תולעים לבנות בבית כדי להגן על בריאות המשפחה שלך.

תולעים לבנות בבית: מדוע הן מופיעות

תולעים לבנות מופיעות בדרך כלל במטבח, מתחת לשקיות אשפה וליד או מתחת לשטיחים. הסיבה שהם מופיעים היא בגלל שהזבובים הטילו ביצים באזור זה. תולעים אלו הן זחלים של זבובים. כדי להיפטר מהם, תחילה יש צורך לזהות את האלמנטים המושכים אותם: העיקרי שבהם הוא ריח המזון הנרקב.

אם אתם רוצים לדעת כיצד לחסל תולעים לבנות במטבח, הקפידו לא להשאיר את האשפה בפנים במשך ימים רבים, כדי למנוע ריח של מזון רקוב וריבוי מזיקים אלו.

כיצד לחסל תולעים לבנות במטבח

  • הדבר הראשון שעלינו לעשות אם נמצא תולעי רטיבות בבית הוא לרוקן את פחי האשפה. לשם כך חיוני ללבוש כפפות ניקוי, כדי למנוע מהעור לבוא במגע עם מזיקים.

  • לאחר מכן, ממלאים סיר גדול במים ומביאים לרתיחה. כשהוא רתח, הכניסו את המים לפח האשפה ובאזורים שבהם נמצאות התולעים. זה יהרוג אותם במקום.

  • נקו היטב את מכלי האשפה ואת פינות הבית שהיו במגע עם המזיק. אתה יכול להשתמש בג'ל אקונומיקה של Vim כדי לחטא אזורים אלה. חזרתי על התהליך כל שבועיים. אל תתנו לאשפה להצטבר או להפיץ ריח. נקו את פחי האשפה לפחות כל שבועיים כדי שהתולעים לא יחזרו.

  • כדי לנקות את השטיחים, הוסף חומצת בור. מוצר זה יהרוג את התולעים תוך מספר דקות. לאחר מכן שואב אבק כדי לסיים את חיסול המזיקים.

כיצד להסיר תולעים מצמחים

כיצד לחסל תולעים לבנות במטבח
כיצד לחסל תולעים לבנות במטבח.

תולעים לבנות יכולות להופיע גם על הצמחים שלך. אל דאגה, יש דרכים להעלים ולמנוע אותם.

  1. אוורר צמחים באקלים לח יותר, מסיר עלים מתים ויבשים.

  2. אל תשקה יתר על המידה את הצמחים.

  3. הימנע מקומפוסטציה של האדמה עם זבל, זה מושך את תשומת הלב של תולעים.

תולעים לבנות בבית: איך להיפטר מהן

בנוסף לניקוי תכוף, חשוב להזמין מכלי מזון וארונות כדי למנוע הופעה וקביעות של תולעים במטבח שלכם. אל תשכח לסמן את קופסאות המזון שלא השתמשת בהן הרבה זמן, כדי להימנע ממציאת הפתעות לא נעימות בהמשך.

האם אתה מודאג ממזיקים על הצמחים שלך? קרא את המאמר שלנו על תרופות ביתיות לחיסול מזיקים בצמחים. ואם אתה רוצה ללמוד על ה-hantavirus ודרכים להגן על המשפחה שלך, קרא את המידע הזה.

הערות אחרות ביחס למזיקים ובריאות הבית והיגיינה, אנו ממליצים על סעיף זה .