3 פעילויות אומנות ואומנות מהנות לילדים שלך במהלך הנעילה

זכור לכסות את הרצפה או השולחן שלך בעיתון או בד ישן
עם זאת, זכור לכסות את הרצפה או השולחן שלך בעיתון או בד ישן, מכיוון שפעילויות אמנות עלולות להסתבך.

הילדים שלכם משועממים בבית ומבלים זמן רב מול המחשב הנייד או הטלוויזיה? החלף את זמן המסך שלהם במפגשי אמנות ואומנות מעניינים מבלי לדאוג לגבי רכישת ציוד יקר!

הסגר יכול להיות הזמן המושלם עבורך ליצור קשר עם הילדים שלך במהלך כמה פעילויות יצירתיות. אם ילדיכם אינם מסוגלים ללכת לבית הספר או לשחק בחוץ, נסו להשתמש באמנות ובמלאכה כדי להעסיק אותם ולחזק אותם.

פרויקטי מלאכה פשוטים אך יעילים אלה אינם דורשים ציוד יקר או קונסולות משחקים. עם זאת, זכור לכסות את הרצפה או השולחן שלך בעיתון או בד ישן, מכיוון שפעילויות אמנות עלולות להסתבך. הכינו כמה פריטים בסיסיים כמו צבע, מברשות צבע, נייר ומספריים! המשך לקרוא למידע נוסף.

1) כרטיס תלת מימד צבעוני

תנו לאמנים לילדיכם להתעורר לחיים בכך שהם יכינו כרטיסי 3D ייחודיים. כל מה שתצטרכו הם פריטים זמינים בקלות בבית - כמו גיליונות נייר, זוג מספריים, עיפרון, מברשות צבע וצביעה ודבק. עזרו לילדכם לקפל את הנייר ולחתוך אותו לגודל. תן להם לצבוע את הכרטיסים שלהם כמו שהם אוהבים ולהסתבך עם זה קצת. אנחנו אוהבים איך אמנות מאסטר רוב יוצר כרטיס תלת מימד עם בית מוקפץ בהיר בתוכו. התהליך די פשוט לביצוע, ואנו מציעים לכם לנסות זאת בבית עם ילדכם.

2) מסכת קשת בענן

בדוק את הפעילויות המהנות של בישול ואפייה לילדים עבור יותר כיף בבית
בדוק את הפעילויות המהנות של בישול ואפייה לילדים עבור יותר כיף בבית.

פעילות זו היא לא רק מהנה אלא גם חיונית, מכיוון שתוכלו ללמד את ילדכם את החשיבות של חבישת מסיכת פנים בזמן שאתם מכינים אחת מאפס. למה המסכה של הילד שלך צריכה להיות משעממת כשיש עליה קשת בענן! תראו איך אמא סימרת קאור ובתה אמנותית יוצרות מסכה צבעונית בבית. כל מה שאתה צריך הם פריטים כמו פיסות בד, גומיות או גומיות, זוג מספריים, נייר איתור, עפרונות וצבעים. נסו להכין את אביזר האופנה החמוד הזה בבית עם ילדיכם!

3) תיק בד אמנותי

הכניסו קרן שמש לחייו של ילדכם על ידי הפיכת תיק הבד הפשוט והישן שלו לתיק אמנותי. וכל מה שצריך זה תיק ישן, צבעים, מברשת צבע ותפוח אדמה! ייתכן שתצטרך לחתוך את תפוחי האדמה לצורות שונות לפני שילדך יוכל להשתמש בהם. בדוק איך אמא שרוטי אחריה אומנותית-אומנותית עוזרת לבתה לעשות הדפסי אבטיח על התיק שלה. אתה יכול להשתמש באותם טריקים מגניבים כדי להפוך חולצות טריקו ישנות או כיסויי כריות בהירים וצבעוניים שוב.

אתה לא חושב שאלו פעילויות מהנות מדהימות שתוכלו ליהנות מהן עם ילדכם בבית? תהנו מחוויה מהנה עם ילדיכם ותיהנו מציור וצביעה ביחד! למרות שפעילויות אומנות עלולות להוביל לבלגן מסוים בביתכם ולהשאיר כתמים על בגדי ילדיכם, הכתמים הללו כדאיים שכן אלו זכרונות יקרים עם ילדיכם. ואתה לא צריך לדאוג לגבי הבלגן מכיוון שחומר הניקוי של Surf Excel יטפל אפילו בכתם הקשה ביותר!

בדוק את פעילויות הבישול והאפייה המהנות שלנו לילדים עבור יותר כיף בבית.