טיפים לכבס את הבגדים הלבנים שלך

כדי לכבס את הבגדים הלבנים העדינים שלך
כדי לכבס את הבגדים הלבנים העדינים שלך, הוסף 2 כפיות חומר ניקוי עדין למים חמים והשרי את הבגדים למשך 20-30 דקות.

למנוע מהבגדים הלבנים שלך להכתים או לדהות עשוי להיראות כמו משימה בלתי אפשרית. עם זאת, אם תעקבו אחר הטיפים והטריקים שניתנו כאן, תוכלו לשמר את הלובן של הבגדים הלבנים שלכם למשך זמן רב יותר.

הבגדים הלבנים שלך זקוקים לטיפול מיוחד. ככלל, עליך לשטוף אותם לאחר כל שימוש 1 או 2. עם זאת, חשוב לדעת כיצד לכבס בגדים לבנים. טכניקת כביסה שגויה או שימוש בסוג לא נכון של אבקת כביסה עלולים להרוס את הבגד הלבן שלך. כמו כן, אם יש כתמים על הבגדים הלבנים שלך, עליך להתייחס אליהם בצורה הנכונה.

יש כמה כללי עשה ואל תעשה לגבי איך לכבס בגדים לבנים שאתה צריך לעקוב אחריהם. הנה כמה טיפים שיעזרו.

1) להבין את הבד

עליך לטפל בכתמים על הבגדים הלבנים שלך ברגע שאתה מזהה אותם. דחייה תהפוך את הכתמים לעקשניים יותר. לפני שאתה מכבס את הבגדים שלך, טפל נקודתי בכתמים. כל שעליך לעשות הוא להרטיב את החלק המוכתם על הבגד שלך ולשפוך 3-4 טיפות של חומר ניקוי נוזלי או אבקת ניקוי ישירות עליו. אתה יכול לנסות את Surf Excel Liquid Matic או Surf Excel Easy Wash. למרות שחומרי הניקוי הללו נועדו לכבס את הבגדים שלך, הם פועלים ביעילות גם לטיפול מוקדם בכתמים. חומרי ניקוי אלה יעזרו להילחם בכתמים קשים ביעילות ולגרום לבגדים שלך להיראות ללא רבב. שפשפו אותו עם האצבעות. הניחו לו להישאר 5-10 דקות. לאחר מכן שטפו במים רגילים.

אין לטפל בבדים עדינים כמו משי וצמר עם חומר ניקוי המבוסס על אקונומיקה. בגדים עדינים העשויים ממשי, צמר וכותנה דורשים טיפול נוסף ושימוש בחומר ניקוי עדין יכול לחולל פלאים. אנו ממליצים על Love and Care, אשר זמין בשוק ומנוסח במיוחד עבור בדים ספציפיים. בדוק תמיד את ההוראות שעל האריזה כדי לדעת את אופן השימוש הנכון במוצר. הרטיבו את החלק המוכתם, הוסיפו 3-4 טיפות חומר ניקוי ישירות על הכתם ושפשפו בעדינות. לאחר מכן משרים את הבגד בתמיסת מים ו-1 כף. של חומר ניקוי למשך 30-40 דקות לפני הכביסה.

2) תמיד להפריד בין בגדים לבנים וצבעוניים

כביסה של בגדים כהים ובהירים יחד עלולה לגרום להעברות צבע. יש סיכוי טוב שצבע ידמם מהסוודר האדום שלך וישקע על החולצה הלבנה שלך. הימנע מאסונות כביסה כאלה על ידי הכנת ערימות נפרדות עבור הבגדים הבהירים והכהים שלך.

3) לשטוף את תוף המכונה שלך

זכור לא להעמיס יתר על המידה את מכונת הכביסה שלך כאשר אתה מכבס את הבגדים הלבנים שלך
זכור לא להעמיס יתר על המידה את מכונת הכביסה שלך כאשר אתה מכבס את הבגדים הלבנים שלך.

תוף כביסה לא נקי יכול לתרום לשינוי הצבע של הבגדים הלבנים שלך. לפני השלכת הבגדים הלבנים למכונת הכביסה, וודאו שהמכונה נקייה. ככלל, עליך לנקות את מכונת הכביסה שלך לפחות פעם בחודש.

4) אל תוסיף עומס עודף

זכור לא להעמיס יתר על המידה את מכונת הכביסה שלך כאשר אתה מכבס את הבגדים הלבנים שלך. עומס יתר על מכונת הכביסה ימנע מהבגדים שלך מקום שהם צריכים לנוע. חלקיקי הלכלוך עלולים להיות מורים מבגד אחד, אבל הם בסופו של דבר יתיישבו על בגד אחר. לכן, במקום לדחוס מחזור כביסה אחד עם יותר מדי בגדים, עדיף להפעיל שני מחזורי כביסה. באופן אידיאלי, יש למלא את המכונה עד 0.67 מהקיבולת שלה לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5) לשטוף במים הכי חמים שאפשר

לאחר שטיפלתם בכתמים, שטפו את הבגדים הלבנים במחזור רגיל או כבד, בהתאם למידת מלוכלך, תוך שימוש במים החמים ביותר המומלצים על ידי תווית טיפוח הכביסה על הבד. שימו לב שלעולם אל תטפלו בכתמים על הבגדים הלבנים שלכם במים חמימים. זה יקבע את הכתם בצורה יציבה יותר בבד שלך.

6) להפוך את הלבנים לבנים יותר

כדי לגרום לבגדים הלבנים שלך להיראות בהירים יותר, בין אם אתה מכבס במכונה או בידיים, השתמש באקונומיקה באיכות טובה. אתה יכול להשתמש באקונומיקה (נתרן היפוכלוריט) כמו רין עלא עבור סדינים ובגדים. זהו מלבין בד. רין עלא בהיותו אקונומיקה נתרן היפוכלוריט מומלץ לשימוש על בגדים לבנים בלבד. אין להשתמש על בגדים צבעוניים. בדוק את ההוראות על האריזה כדי לדעת את הכמות הנכונה לשימוש. שפכו אותו כפי שהוצע בהוראות. לאחר הכביסה, יבש באור שמש ישיר. אור השמש פועל כהלבנה וחיטוי טבעיים. בדוק תמיד את תווית טיפול הכביסה על הלבנים שלך כדי לקבוע את שיטת הכביסה הטובה ביותר.

אם אתה שוטף ביד, השרו את הלבנים בתמיסה של דלי מים חמים, 0,5 כוס אקונומיקה וכפית אחת. של חומר ניקוי. אתה יכול לנסות את Surf Excel Easy Wash בשביל זה. זה עוזר להילחם בכתמים קשים ביעילות. להשרות למשך שעה ולאחר מכן לשטוף כרגיל. יבש באור שמש טבעי. אתה יכול גם לנסות את Surf Excel Matic Liquid. בהיותו נוזל, הוא מתמוסס בקלות במים. בדוק תמיד את האריזה כדי לדעת הוראות שימוש נכונות.

7) לכבס מצעים ומגבות לבנים

שטפו תמיד את המצעים והמגבות הלבנים שלכם באמצעות טמפרטורת המים החמה ביותר כפי שהוצע על תווית הטיפול בכביסה. מים חמים עוזרים להרוג חיידקים. אתה יכול גם להוסיף 0.5 כוס אקונומיקה יחד עם חומר הניקוי לכביסה אם אתה משתמש במכונת כביסה. Surf Excel Matic Liquid עוצב במיוחד עבור מכונת הכביסה שלך ועוזר לשמור על חייה. בהיותו נוזל, הוא מתמוסס בקלות במים מבלי להשאיר שאריות מאחור (כמו שאבקות עושות). אתה יכול גם לנסות מרכך בד Comfort Core. זה מוסיף ניחוח עדין לבגדים שלך וזה עוזר לשמור על סיבי הבגדים שלך שלמים, מה שהופך אותם לרכים יותר. לפני השימוש במוצר כלשהו, בדוק את ההוראות שעל האריזה והשתמש לפי ההוראות. יבש באור שמש טבעי כדי לשפר את הבהירות.

8) לשטוף לבנים עדינים

כדי לכבס את הבגדים הלבנים העדינים שלך, הוסף 2 כפיות חומר ניקוי עדין למים חמים והשרי את הבגדים למשך 20-30 דקות. לאחר מכן שטפו ביד את הבגדים הללו באמצעות חומר ניקוי עדין. הימנע משימוש במים קרים מאוד או חמים מאוד מכיוון שהם עלולים לגרום להתכווצות הבד. השתמש תמיד במים חמימים.

9) בדוק את הבגדים הלבנים שלך

בדוק היטב את הבגדים הלבנים שלך לפני הכנסתם למייבש. אם הבגד שלך נראה מוכתם גם לאחר הכביסה, הפעל את המכונה שוב.

10) השתמש בכמות הנכונה של חומר ניקוי

שימוש בכמויות מוגזמות של חומר ניקוי עלול לגרום לשינוי צבע של הבגדים הלבנים שלך. קרא את תווית המוצר כדי לדעת את הכמות המדויקת של חומר הניקוי שיש להשתמש בו.

11) לטפל במים קשים

מים קשים יכולים להשאיר את הבגדים הלבנים שלך נראים עמומים וחסרי חיים. אם אתה מקבל אספקת מים קשים בבית שלך, אתה חייב להשקיע במערכת ריכוך מים. המינרלים במים הקשים מתיישבים על הבגדים הלבנים שלך, וגורמים להם לאבד את הבהירות שלהם.

12) לטפל בלבנים מצהיבים

יש כמה כללי עשה ואל תעשה לגבי איך לכבס בגדים לבנים שאתה צריך לעקוב אחריהם
יש כמה כללי עשה ואל תעשה לגבי איך לכבס בגדים לבנים שאתה צריך לעקוב אחריהם.

אם החולצה הלבנה שלך התחילה להיראות חיוורת, תוכל לנסות לטפל בה בחומר הלבן בד כמו רין עלא. רין עלא בהיותו אקונומיקה נתרן היפוכלוריט מומלץ לשימוש על בגדים לבנים בלבד. אין להשתמש על בגדים צבעוניים. קרא את הוראות תווית הטיפול בכביסה על פריט הלבוש כדי להבטיח שהוא בטוח. אם מומלץ, השרו את החולצה הלבנה בתמיסת הלבנת הבד למשך הלילה ושטפו כמו שאתם עושים בדרך כלל. חזור, במידת הצורך.

13) למנוע דהייה של בגדים לבנים

אם אתה משתמש במייבש על הבגדים הלבנים שלך, עליך להגדיר אותו על אש נמוכה. תלו אותם על חבל כביסה באור שמש ישיר. אור השמש פועל כחומר חיטוי טבעי ומאיר בגדים לבנים. אם אתה צריך לגהץ את הבגדים הלבנים שלך, השתמש בפונקציית הקיטור בטמפרטורה נמוכה יותר. מגהץ חם מדי עלול להוביל לשינוי צבע הבגדים הלבנים שלך.

14) אחסן את הבגדים הלבנים שלך בצורה נכונה

אחסון הבגדים הלבנים שלך במיכלי פלסטיק או אמבטיות שאינם מאפשרים זרימת אוויר עלול להותיר ריח מעופש ולהוביל לשינוי צבע. אחסן את הבגדים הלבנים שלך בשקיות כותנה. או עטפו אותם בבד כותנה לבן כדי לשמור עליהם מוגנים מפני אבק.

לבגדים לבנים עדינים עם עיטורים כבדים או עבודת פאייטים, השתמשו בנייר טישו נטול חומצה. ודא שלא תניח את הבגדים הלבנים שלך במקום לח או לח. השתמש בחבילות סיליקה ג'ל כדי לספוג עודף לחות.

אין דבר אלגנטי יותר מתלבושת לבנה ופריכה. עם זאת, בגדים לבנים הם גם בחירה מסוכנת מכיוון שהם מתלכלכים בקלות. יתרה מכך, לכלוך על הלבנים שלך מורגש בקלות. הטיפים והטריקים האלה כיצד לכבס בגדים לבנים יבטיחו שבכל פעם שתצאו עם התלבושת הלבנה האהובה עליכם, הם נראים נקיים ובהירים כמו חדשים לגמרי.

סוג'וי דוטה מצוות רין מציע "כדי לשמור על הלבנים שלך לבנים לאורך זמן, מלבד תמיד לכבס את הבגדים הלבנים בנפרד מהצבעוניים, עליך גם לוודא שהלבנים הפחות מלוכלכים שלך לא יישטפו עם הלבנים המזוהמים שלך. כי כתמים, לכלוך, לכלוך יכול לעבור מלבן אחד לשני."