למד לנקות עם מוצרים ירוקים ומתכלים

באמצעות מוצרי ניקוי מתכלים ומוצרים צמחיים בניקיון הבית
ראה כיצד לתרום לאיכות הסביבה, באמצעות מוצרי ניקוי מתכלים ומוצרים צמחיים בניקיון הבית.

ראה כיצד לתרום לאיכות הסביבה, באמצעות מוצרי ניקוי מתכלים ומוצרים צמחיים בניקיון הבית

שמעתם על צריכה מודעת, נכון? אבל האם אתה יכול ליישם את זה בחיי היומיום שלך? שינוי הרגלי הצריכה דחוף בכדור הארץ שלנו, שכן האנושות צורכת כבר 30% יותר ממשאבי הטבע ממה שכדור הארץ מסוגל לחדש, כך עולה מנתוני המשרד לאיכות הסביבה. במילים אחרות, במשחק 'צריכה מול יכולת התחדשות של הטבע', הסביבה כבר מתחילה את המחלוקת בהפסד.

לכן השקעה במוצרים ירוקים היא הכרחית יותר ויותר. וזה תקף גם בניקיון הבית. חברות רבות כבר מודעות ומודאגות לגבי ייצור מוצרים מתכלים, אשר גורמים פחות השפעה על הטבע. בנוסף, התערובות הביתיות - למרות שאין להן יעילות מוכחת - יכולות לעזור בעת הסרת לכלוך קל או ניקוי יומיומי.

בחרו במוצרי ניקוי מרוכזים או בתכשירי ניקוי באריזות הניתנות למילוי חוזר, שכן הם מאפשרים שימוש חוזר באריזות רגילות, זקוקים לפחות חומר גלם בייצור ומייצרים פחות פסולת. העדיפו גם אריזות שניתן למחזר לאחר השימוש.

3 טיפים לשימוש בחומרי ניקוי צמחיים

1. השקיעו במוצרים מתכלים

כדי להיות מסוגלים להפוך את כל ההשפעה שיכולה להיות למוצרי ניקוי על הסביבה, מותגים רבים מסתגלים וחושבים מחדש על המוצרים שלהם וחדשים נולדים. אחת ההשקות החשובות ביותר בשוק היא דור Sétima, שהתחייב לקיימות.

וכל מי שחושב שמוצרים מתכלים אינם מנקים כמו שצריך
אה, וכל מי שחושב שמוצרים מתכלים אינם מנקים כמו שצריך, טועה בגדול!

כדי לקבל מושג על האבולוציה, קו המוצרים מבוסס כולו על צמחים, אין בו חומרים פעילים פטרוכימיים, צבעים או ניחוחות מלאכותיים. הניחוחות אפילו עשויים עם שמנים אתריים ותמציות בוטניות. חידוש חשוב נוסף הוא שאף אחד מהמוצרים בסדרה - כגון חומר ניקוי מרוכז לשטיפת כלים, סבון נוזלי, סבון רב תכליתי וחומרי ניקוי לאמבטיה - אינו מכיל מרכיבים מן החי ואינו נוסה על בעלי חיים, לכן, הם 100% טבעוניים!

אה, וכל מי שחושב שמוצרים מתכלים אינם מנקים כמו שצריך, טועה בגדול! כל מוצרי הדור השביעי מיוצרים לחיטוי כל הבית (כולל בגדים, רצפות, חיפויים וכלים נוספים), נבדקו ומסוגלים למשל להסיר כתמים קשים מבגדים, לנקות את השומן מהכלים. לכן, טכנולוגיה חדשנית לא חסרה לך כדי לשנות את ההרגלים שלך.

2. ותרו על סודה לשתייה

אפייה וסודה היא בן ברית טבעית נהדרת עבור ניקוי ביתי. מכיוון שיש לו pH גבוה, הוא יכול לנטרל ריחות קשים, שומן ולכלוך. רוצים דוגמה מעשית לניקוי עם סודה לשתייה בלבד? הסר לכלוך מהכיריים. באמת! מערבבים מעט סודה לשתייה עם מים עד שנוצרת משחה, מרחו על כל משטח הכיריים, המתינו מספר דקות וזהו! לאחר מכן פשוט להסיר את הסודה לשתייה ולסיים עם מטלית יבשה.

החומר יכול לעזור גם בניקוי פירות וירקות. בקערה, יוצקים מים וקצת סודה לשתייה. טובלים את האוכל - תות שדה, לימון, פלפל וכו' - בתערובת זו ומניחים לו להשרות כ-15 דקות. ואז פשוט לשטוף, אם צריך, ולאכול!

3. נצלו את הפוטנציאל של הלימון

לימון הוא עוד שותף מצוין בניקיון הבית מבלי לפגוע כל כך בסביבה. זה נהדר הן לניקוי אזורים קטנים, כמו חיטוי קרש חיתוך, והן לדברים ספציפיים יותר כמו ניקוי סכו"ם נחושת. הטיפ לכך, אפילו, הוא לחתוך לימון לשניים ולכסות אותו במלח ים. לאחר מכן, פשוט לשפשף את החפץ עם הלימון ולשטוף במים חמים. לבסוף, יבש את היצירה עם מטלית רכה.

טיפ נוסף הוא לנקות את המיקרוגל בלימון. לשם כך, הכניסו חצי כוס מים לכלי המתאים למיקרוגל, חותכים את הלימון וסוחטים את המיץ לתוך המים. לאחר מכן, הניחו את המיכל עם התערובת הזו וקליפת הלימון הסחוט לתוך המיקרוגל. הפעל את המכשיר למשך 3 דקות והמתן עוד 5 דקות לפתיחת הדלת. לבסוף, יבש עם נייר סופג.