רשימת המעבר האולטימטיבית

הנה הטיפים המובילים שלנו למעבר דירה ורשימת המעבר האולטימטיבית
כדי לעזור למעבר הדירה שלך לצאת ללא תקלות, הנה הטיפים המובילים שלנו למעבר דירה ורשימת המעבר האולטימטיבית.

אל תתנו ללחץ לגרוע מההתרגשות שבמעבר למקום חדש - עקבו אחר הטיפים המובילים שלנו למעבר דירה כדי להבטיח שהדברים יעברו בצורה חלקה.

אומרים שהמעבר לבית חדש הוא אחד הדברים הכי מלחיצים שתעשו אי פעם, אבל זה לא חייב להיות. בין אם אתם עוברים מבית ההורים לאחר שגרתם שם כל חייכם ובין אם אתם עוברים מבית שהייתם בו רק כמה חודשים, להיות מאורגן ותכנון זמן רב מראש יכולים להציל חיים להסרת הלחץ. של משימה זו. כדי לעזור למעבר הדירה שלך לצאת ללא תקלות, הנה הטיפים המובילים שלנו למעבר דירה ורשימת המעבר האולטימטיבית.

ברגע שתגיעו לבית החדש שלכם, תנו לו ניקוי מהיר להתחלה חדשה! Handy andy נהדר כדי לוודא שהמשטחים שלך נקיים מכתמים ואקונומיקה עבה של Domestos אידיאלית לחיטוי חדרי האמבטיה שלך.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

האם אתה זז? טיפים למהלך חלק:

 1. תכננו מוקדם, תכננו בהרחבה: אין דבר חשוב יותר מלהיות מוכן כשזה מגיע למעבר דירה. אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל את מארי קונדו לעשות משהו שאתה לא רוצה לקחת ולתת לחלל שלך ניקוי טוב לפני המעבר. כמו כן, התחילו לאסוף חומרי אריזה – קופסאות, סרט, עטים ובידוד. אתה יכול להתחיל לארוז דברים שאתה לא משתמש בהם באופן קבוע ברגע שהמעבר יאושר.
 2. הכנס את המנקים: בין אם אתה מוכר בית משלך וברצונך להבטיח שהוא תקין או שאתה עוזב בית להשכרה וצריך להחזיר את הפיקדון שלך, חיוני להקפיד על ניקיון בית טוב לאחר המעבר. אם אתה מרגיש אנרגטי או רוצה לחסוך קצת כסף אתה יכול לעשות זאת בעצמך. רק הקפד לקחת בחשבון את מסגרת הזמן שלך - כנראה שתצטרך לפחות יום שלם אחרי שהכל הוסר. עם זאת, אם אתה קצר בזמן אתה תמיד יכול להיכנס למקצוענים!
 3. חפשו מובילי בתים מקצועיים: אלא אם כן יש לכם חברים ובני משפחה מאוד מוכנים (ושריריים), סביר להניח שתצטרכו לגייס אנשי מקצוע שיעזרו לכם בהובלת הבית שלכם. החוכמה כאן היא לקבל לפחות שלוש הצעות מחיר לפני שאתם מחליטים עם מי ללכת ואם ההצעות די דומות או שאינכם משוכנעים באיכות, חפשו באינטרנט או שאלו המלצות.

איך לגרום למעבר דירה לעבור חלק: רשימת המעבר האולטימטיבית

להלן רשימת בדיקה למעבר דירה לשימוש לאורך כל התהליך
להלן רשימת בדיקה למעבר דירה לשימוש לאורך כל התהליך.

כשמדובר בניהול פרויקטים של אירוע גדול בחייך, אין כמו רשימת צ'ק-ליסט כדי לשמור אותך על הישר והצר. להלן רשימת בדיקה למעבר דירה לשימוש לאורך כל התהליך. הדפס אותו והוסף משימות נוספות משלך תוך כדי תנועה:

 • ארוז את החפצים שלך לפי אזור בית
 • שים את הדברים שאתה תצטרך ראשון באחרון
 • סמן תיבות ביסודיות
 • לבודד כל דבר שניתן לשבור
 • בדוק כל פינה אחרונה בבית כדי לוודא שלא שכחת כלום
 • הקפידו לנקות את הבית מלמעלה למטה לפני שאתם מוסרים אותו
 • תסכם עם הבעלים החדש היכן תשאיר את המפתחות או איך תמסור אותם

השתמש ברשימת הבדיקה הזו כנקודת ההתחלה שלך והוסף פריטים נוספים הספציפיים לך. שמור איתך על רשימת המשימות שלך לאורך כל התהליך והקפד לעדכן אותה באופן קבוע. על ידי שמירה על שליטה מלאה בתהליך, תתמקם בבית החדש שלך תוך זמן קצר!

 • ערכו רשימה ומסגרת זמן לכל מה שאתם צריכים לעשות זמן רב מראש.
 • ודא שיש לך את כל חומרי האריזה שאתה צריך.
 • העסקו אנשי מקצוע בעלי מוניטין וחסכוני שיעזרו במשימות מפתח.