אנחנו אובססיביים לגבי 7 הטריקים הגאונים האלה להעלמת קמטים בבגדים

אתה תאהב את הפריצות החכמות האלה להעלמת קמטים מהבגדים
אתה תאהב את הפריצות החכמות האלה להעלמת קמטים מהבגדים.

מייבשים את השמלה במיפוח? לוקחים מחליקי שיער לצווארון החולצה שלך? אתה תאהב את הפריצות החכמות האלה להעלמת קמטים מהבגדים.

אין ברזל? אין בעיה! למרבה ההפתעה, ישנן דרכים רבות שבהן תוכל להסיר קמטים בבגדים מבלי להוציא את קרש הגיהוץ.

1. השתמשו באדים בחדר האמבטיה – או מהקומקום

טריק הקיטור במקלחת אולי ישן, אבל זה טוב. לפני שאתה עושה מקלחת חמה (או אמבטיה, לצורך העניין), וודא שהדלתות והחלונות שלך סגורים ותלו את הבגדים המקומטים. האדים אמורים להתחיל לעבוד בזמן הכביסה - אבל אנחנו ממליצים להשתמש בטריק הזה רק לקמטים קלים אם אתה צריך תוצאות טובות. אתה יכול גם להיפטר מקמטים קטנים בזמן שאתה מכין את כוס הבוקר שלך. פשוט החזיקו את הפיה של קומקום אידוי במרחק של כמטר מכל אזור בעייתי בבגדים שלכם. אגב, קיטור הוא גם דרך מצוינת ונטולת כימיקלים לנקות את כל הבית שלך - גלה למה אתה צריך שואב קיטור בחיים שלך.

עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

2. ייבשו את הקמטים האלה בפה

יש לכם כמה קמטים מעצבנים על השמלה או החולצה? פשוט פוצצו אותם בעזרת ההגדרה החמה על מייבש שיער. הנח את הבד על משטח שטוח, החזיק את מייבש השיער במרחק של כמה סנטימטרים מהקמטים וצפה בהם נעלמים - רק היזהרו לא לחרוך את הבד.

3. מגלגלים ומועכים עם מזרון

אתה יכול להשתמש בשיטה זו גם על קמטים קטנים במקומות אחרים על החולצה שלך
בזמן שאתה בזה, אתה יכול להשתמש בשיטה זו גם על קמטים קטנים במקומות אחרים על החולצה שלך.

הנח את הפריט שלך על משטח שטוח והחליק את האזורים המקומטים. לאחר מכן מגלגלים אותו היטב ומניחים מתחת למזרן למשך כחצי שעה. המשקל של המזרון צריך לעבוד כמו מכבש בגדים ולהיפטר מכל קימוט עקשני.

4. איך לשחרר קמטים בבגדים במייבש

כל מי שהוציא סדינים מהמייבש וראה את הבלגן המקומט שנוצר לא ממש יאמין לזה, אבל יסבול איתנו. שפכו את הפריט במים, הכניסו אותו למייבש עם משהו לח כמו מגבת או גרב (אפילו קוביות קרח), סובבו במשך 15 דקות ואמרו שלום לפריט לבוש נטול קמטים.

5. השתמשו במגבת לחה

אם אין לך מייבש כביסה, אתה יכול לשים מגבת לחה לעבודה. פשוט לחץ כלפי מטה והחליק קמטים עמוקים לפני התלייה לייבוש באוויר.

6. מרססים בחומץ

צריכים לדעת איך לשחרר קמטים בחולצה? החומץ של חברנו הוותיק חזר (אפשר גם להשתמש בחומץ לניקוי דברים שונים בבית). זה זול, נטול כימיקלים ועובד היטב על קמטים קלים יותר. פשוט מערבבים חלק אחד חומץ לשלושה חלקים מים בבקבוק תרסיס, נותנים לקמטוטים והשאירו לייבוש באוויר.

7. מחליקי שיער בצווארון החולצה שלך

זה קצת רמאות, מכיוון שאתה משתמש במגהץ למיניהם - אבל זה עדיין פריצה נהדרת להחליק את צווארוני החולצות המציקים האלה. רק ודא שאתה נותן לצלחות ניגוב מהיר לפני שאתה מתחיל ולהשתמש בהגדרת החום הנכונה (כותנה צריכה להיות בסדר עם חום גבוה, בעוד שאתה צריך להשתמש בחום נמוך רק על בדים עדינים כמו משי). לאחר מכן פשוט לחץ כלפי מטה על הצווארון. בזמן שאתה בזה, אתה יכול להשתמש בשיטה זו גם על קמטים קטנים במקומות אחרים על החולצה שלך. כמובן, יש כמה פריטים שאולי תרצה לגהץ - בדוק את פריצות הגיהוץ המהיר שלנו.