עוברים לדירה חדשה

מעבר לדירה חדשה לא חייב להיות זמן רב ומסובך
מעבר לדירה חדשה לא חייב להיות זמן רב ומסובך!

מהלך מהיר!

ללא ספק עברת דירה יותר מפעם אחת, אז אתה יודע שזה כאוס מלכתחילה! במיוחד אם אתם ממהרים לעבור דירה ורוצים להתמקם בדירה החדשה שלכם בהקדם האפשרי! אנו נייעץ לכם כיצד לארגן מעבר דירה בקלות כך שתרגישו במהירות בבית בדירתכם החדשה. בעת ניקוי דירה חדשה, השתמש בנוזל הניקוי האוניברסלי Cif - ניתן לנקות באמצעותו את הרצפה, האריחים או הארונות הפנימיים במהירות ובקלות.

מעבר מהיר לא חייב להשתוות למעבר כושל – ברור שמעבר לדירה חדש הוא די מלחיץ, אבל בעצתנו, מעבר לדירה חדשה יהיה מהנה מאוד! למדו חמישה טיפים מוכחים כיצד לעבור במהירות לדירה חדשה:

אם תעברו לדירה חדשה תצטרכו... קופסאות קרטון. קופסאות קרטון הן הדרך המושלמת לארוז את כל החפצים ולעבור לדירת החלומות. קופסאות קרטון הן בעל ברית הכרחי במאבק בכאוס במהלך המהלך!
איך שוטפים את הכלים?

1. בעת האריזה חשבו על פירוק – שמרו על זה פשוט ומהיר!

אנו נייעץ לכם כיצד לארגן מעבר דירה בקלות כך שתרגישו במהירות בבית בדירתכם החדשה
אנו נייעץ לכם כיצד לארגן מעבר דירה בקלות כך שתרגישו במהירות בבית בדירתכם החדשה.

על מנת לפרוק במהירות וביעילות, הדבר החשוב ביותר הוא לארוז כמו שצריך. קודם כל – תכננו מה תארזו ואיך תפרקו – תחשבו פעמיים! הנה שתי דרכים מוכחות שיאפשרו לכם לפרוק בצורה מסודרת בדירה חדשה:

  • תאר את הקרטונים - סמן על כל קרטון לאן הוא צריך ללכת ותאר בקצרה מה כלול, למשל, תכולת שולחן השינה / איפור, מטבח / צלחות, מוצרי אמבטיה / ניקיון וכדומה. כך תוכל להימנע מהכאוס הכרוך בפריקה. החפצים שלך!
  • שרטטו תוכנית של הדירה וסמנו היכן למקם את הרהיטים. כמו כן, חשבו היכן לשים את הקרטונים – בחרו מקום בו הם לא יפריעו לכם ואיפה יהיה מספיק מקום לפרוק אותם. תכנית הדירה תאפשר לכם לתכנן היטב היכן להשאיר את ארגזי הקרטון וכיצד לפרוק אותם כדי לא להעמיס את כל הדירה.

2. קבעו את סדר סידור החדרים

חשבו איזה חדרים הכי חשוב לכם לסדר ולטפל בהם מלכתחילה. לאחר מעבר דירה, אל תסדרו את כל החדרים בבת אחת – הרבה יותר יעיל לפרק ולסדר את הדירה צעד אחר צעד. חשבו על אילו חדרים גורמים לכם להרגיש בבית, האם זה יכול להיות חדר שינה, חדר אמבטיה או חדר אורחים? התחילו איתם את הסידור במקום חדש - זה יאפשר לכם להרגיש בבית ולסדר את עצמכם במקום חדש בתנופה.

3. נקו את הדירה החדשה שלכם

בדקו האם הדירה החדשה שלכם מנוקה היטב לאחר שיפוץ או לאחר הדייר הקודם. במעבר דירה כדאי גם לנגב את הרהיטים מאבק. לכן, זכרו לארוז ולתייג את הקרטון בנפרד עם חומרי הניקוי הדרושים - תזדקקו להם בעת הקמה במקום חדש. מה גם שדירה חדשה נקייה תגרום לכם להרגיש בה טוב במהירות! כדאי לנקות את הדירה החדשה לפני שפורקים את הארגזים - זה יגרום לכם להרגיש רעננים במקום חדש!

4. בקשו עזרה במעבר דירה

תכנית הדירה תאפשר לכם לתכנן היטב היכן להשאיר את ארגזי הקרטון וכיצד לפרוק אותם כדי לא להעמיס את כל הדירה
תכנית הדירה תאפשר לכם לתכנן היטב היכן להשאיר את ארגזי הקרטון וכיצד לפרוק אותם כדי לא להעמיס את כל הדירה.

אל תתביישו לבקש עזרה מחברים או מכרים קרובים. כל זוג ידיים יועיל לפרק את הקרטונים! עמיתים, כולם יעזרו לכם, אם רק תבקשו מהם! ביחד, תוכלו לשים ספרים על מדפים או לפתוח ולפרוק עוד קרטונים. מה שכן, אתם יכולים להיות בטוחים שעזרה ידידותית כזו תזרז את המהלך שלכם, וערימות הקרטון ייעלמו כהרף עין! מוקף בספרים שלך, אתה תרגיש שוב בבית! לאחר מעבר דירה, תמיד תוכלו להזמין את החברים שלכם למסיבת חנוכת בית או בירה - הם בוודאי יהיו מרוצים!

5. סוד האווירה הביתית

לא פעם אומרים שהאביזרים הם שקובעים איך אנחנו מרגישים בדירה שלנו. פרטים, קישוטים או מסגרות לתמונות. זה כל מה שגורם לנו להרגיש בנוח ובבית בדירה שלנו. תענוג לחזור לבית כזה! הנה כמה דרכים לגרום לדירה החדשה שלך להרגיש בבית:

  • קישוטי קיר - ציורים, תמונות ופוסטרים יעזרו לכם להרגיש במהירות בבית בדירתכם החדשה ויעניקו לפנים החדש שלכם אופי אינדיבידואלי. אם אתם עוברים דירה שכורה ואינכם רוצים להסתכן בפגיעה בקירות, השתמשו בווים דביקים או בסרט דו צדדי לחיבור תמונות ופוסטרים.
  • תמונות במסגרות – תמונות משפחתיות במסגרות הן לא רק קישוט של הדירה, אלא מעל הכל הן עוזרות להרגיש בבית במקום חדש. כי תמונות הן, מעל הכל, זיכרונות נחמדים מהעבר! כשפנים מוכרות יסתכלו מהמדפים, תרגישי מיד טוב יותר - גם בקצה השני של הגלובוס!
  • תאורה - למרבה הצער, נורות תלויות הן לרוב מפחידות זמן רב לאחר המעבר. בינתיים, התאורה, האהילים והמנורות הנכונות הן אחת הדרכים הקלות ביותר ליצור אווירה נעימה וביתית בדירה חדשה. תשכחו מהכבל המכוער התלוי מהתקרה - אהילים ומנורות יעניקו לדירה החדשה שלכם סגנון!
  • עציצים - עציצים ופרחים הם מרכיב הכרחי בכל דירה: הניחו כמה עציצים על אדן החלון והמקום החדש שלכם יקבל מיד אווירה ביתית. מה גם שבזכות פרחים וצמחים זה יחזור להיות נעים ותרגישו בבית! עציצים הם הקישוט הטבעי הטוב ביותר לדירה! בנוסף, הם מייצרים חמצן ומטהרים את האוויר ומקלים על הנשימה בדירה!

מעבר לדירה חדשה לא חייב להיות זמן רב ומסובך! כל מה שצריך זה כמה שיטות פשוטות ותכנון קפדני של המהלך. בעצה שלנו תזוז במהירות וביעילות - אינך צריך לדאוג שתצלל לתוך כאוס מוחלט במהלך המעבר - אל דאגה - בעצה שלנו לא תהיה בסכנה! מעבר מהיר לדירה חדשה אפשרי!