כיצד לנקות תקרה מתיחה מבריקה

איך לשטוף תקרה נמתחת מבריקה ללא פסים
איך לשטוף תקרה נמתחת מבריקה ללא פסים?

המלצות לשטיפת תקרות מתיחה מבריק לבנות ושחור: באיזו תדירות לכבס, באילו שיטות ואמצעים, ומה לא לעשות.

תקרות מתיחה הן מסוגננות ויפות, הן יוצרות משטח שטוח לחלוטין ומשלימות באופן יתרון את הפנים. אבל לסגנון וליופי יש מחיר עם מורכבות הניקוי. במאמר זה אנו אגיד לך כיצד לשטוף כראוי תקרה מבריקה למתוח.

לניקוי קירות האקווריום השתמשו בכלי מטבח רגילים כמו מטלית רחצה וספוג מטבח. נקו את הספוג בקביעות לפני ניקוי האקווריום מכיוון שהוא מכיל חיידקים מזיקים.

קשיי הניקיון

תקרה מתיחה היא פאנל שנמתח על המחברים. והסכנה הראשונה שיכולה לחכות במהלך הניקוי היא משיכה בטעות של הבד מהתפסים, למשל בעת שאיבת אבק בעוצמה מקסימלית או בלחיצה חזקה עם סמרטוט. סכנה נוספת שמצפה לאוהבי הניקיון היא חתכים ושריטות בתקרה עקב טבעות וצמידים בידיים. בעלים שואלים לעתים קרובות את השאלה העיקרית: איך לשטוף תקרה מתיחה מבריקה ללא פסים? התשובה פשוטה: בחר את הכספים שלך בקפידה ככל האפשר.

באיזו תדירות כדאי לשטוף?

המזהם העיקרי של הציפוי הוא אבק. אם אתה מזניח את הניקוי במשך זמן רב, הקנבס עלול לדהות. לכן, מדי פעם, הסר בזהירות את האבק מהכיסוי. כדאי לשטוף את התקרות כל 6-10 חודשים.

איך לשטוף תקרה נמתחת מבריקה ללא פסים?

לכביסה השתמשו בספוגים רכים לכלים, מטליות מיקרופייבר ומפיות העשויות מצמר טבעי. טלסקופים למגב יכולים להיות לכם לעזר רב כדי שתוכלו להגיע לתקרה בנוחות ולא תצטרכו להשתמש בסולם מדרגות. זכרו לעבוד בזהירות עם המגב. מבין הכלים הדרושים, תזדקקו גם למגבות נייר שיעזרו להסיר פסים ולהעניק לתקרה ברק.

מוצרי ניקוי

הכנות לניקוי מראות או זכוכית

כל מה שמיועד לניקוי מראות וזכוכית מושלם עבורכם - מוצרי ריסוס על בסיס אלכוהול, כך שיסירו לכלוך ולא מותירים פסים.

כלי אוכל

במאמר זה אנו אגיד לך כיצד לשטוף כראוי תקרה מבריקה למתוח
במאמר זה אנו אגיד לך כיצד לשטוף כראוי תקרה מבריקה למתוח.

הכן תמיסה מיוחדת: קח 2 כפות חומר ניקוי כלים ודלל אותן ב-5 ליטר מים. בעזרת כלי זה נוח לנקות את תקרת המתיחה המבריקה במטבח, שם נאספים עקבות שומן. אבל היו מוכנים שמוצר כזה יכול להשאיר פסים, אז תצטרכו לשטוף אותו מספר פעמים במים.

פתרון סבון.

ממיסים כמות קטנה משבבי הסבון במים לחלוטין. זכרו לבחור בסבון נטול ריחות ותוספים. פתרון זה משאיר פסים חזקים על תקרות שחורות, כך שתצטרכו לשטוף במים מספר פעמים.

אמצעים מיוחדים

עדיף להשתמש בחומרי ניקוי מיוחדים: הם ינקו בעדינות את הקנבסים מלכלוך, מבלי לפגוע במשטח.

מה לא אמור לנקות?

אין להשתמש אפילו בחומרים שוחקים קלים לכביסה, כמו גם בכל המוצרים המכילים אצטון. הם ישאירו קמטים וקמטים על הברק. כמו כן, אין לשטוף את התקרות עם חומצות אגרסיביות ואלקליות.

תהליך כביסה

ניתן לחלק את תהליך ניקוי הברק לארבעה שלבים פשוטים.

הכנת הקנבס

ראשית, הסר את כל האבק מהמשטח, שכן ערבוב עם מים ייצור לכלוך שקשה הרבה יותר להסירו. נגב את התקרה עם מטלית מיקרופייבר יבשה או שואב במינימום עוצמה.

ניקוי פני השטח

טפלו בכתמי תקרה במי סבון או נוזל כלים: יש למרוח ולהשאיר לזמן מה. אם אתה משתמש במי סבון, תחילה להקציף אותם עד שהם מקציפים, ולאחר מכן לסחוט את הסמרטוט כדי למנוע טפטוף. אם אתה לא רוצה פסי סבון על התקרה שלך לאחר הכביסה, נסה משטחים עדינים של Glorix - זה ינקה את המשטח היטב ולא ידרוש שטיפה לאחר הניקוי.

הסר פסים

רססו מנקה זכוכית על התקרה ויבשו בעזרת מגבת נייר. במקרה זה, תרסיס ניקוי הזכוכית cif glitter מתאים.

עיבוד סופי

כדי לגרום לתקרה לזרוח, יש לטפל בה בנוסף בתמיסה של אתיל או אמוניה, מדולל 1:10 במים קרירים.