רעיונות לאחסון מגבות: איך לתלות מגבות רחצה לחות

הרעיונות החכמים שלנו לאחסון מגבות יעזרו לך ללמוד היכן לתלות מגבות לחות כדי למנוע מהן להריח מעופש וכיצד למנוע
למרבה המזל, הרעיונות החכמים שלנו לאחסון מגבות יעזרו לך ללמוד היכן לתלות מגבות לחות כדי למנוע מהן להריח מעופש וכיצד למנוע מהמגבות שלך להתערבב עם אלה של בני הבית שלך.

לעולם אל תאבד שוב את המגבות שלך לבני הבית או ריחות מעופש עם הרעיונות החכמים האלה לאחסון מגבות אמבטיה שממקסמים את החלל.

שלבים מרכזיים

  • אחסון סולם יכול לנצל שטח קיר אנכי.
  • אחסון מגבות Mutli-rail עוזר למגבות יבשות מבלי שהן מריחות לחות או תופסות יותר מדי מקום.
  • בתי מלון הם אלופים במקסום החלל: למה לא לנסות מתלה מגבות בסגנון מלון?
  • השתמש בחלל מתחת לכיור במידת האפשר.
  • קנה סלי רשת לאחסון מגבות יבשות.

ההחלטה כיצד לאחסן מגבות יכולה להיות מסובכת, במיוחד אם אתה גר בבית משותף או בדירה. למרבה המזל, הרעיונות החכמים שלנו לאחסון מגבות יעזרו לך ללמוד היכן לתלות מגבות לחות כדי למנוע מהן להריח מעופש וכיצד למנוע מהמגבות שלך להתערבב עם אלה של בני הבית שלך. ואם אתם מחפשים טיפים מובילים כיצד לשטוף את המגבות שלכם, אנחנו יכולים לעזור גם בזה!

אם נתקעתם ברעיונות לאחסון מגבות שיעזרו לכם לייבש את המגבות בלי שהן מריחות לחות, השקיעו במסילה עצמאית. ניתן לאחסן אותם בקלות כאשר אינם בשימוש.

רעיונות למחזיק מגבות לאמבטיה

אחסון מגבות Mutli-rail עוזר למגבות יבשות מבלי שהן מריחות לחות או תופסות יותר מדי מקום
אחסון מגבות Mutli-rail עוזר למגבות יבשות מבלי שהן מריחות לחות או תופסות יותר מדי מקום.

עם הרעיונות המובילים שלנו לאחסון מגבות, אתה לא רק יכול לשמור את המגבות שלך מסודרות אלא להפיק את המרב מהשטח שיש לך.

  1. נסה אחסון סולם. מדפי אחסון אלו מתחילים עם מדף גדול יותר בתחתית ויש להם מדרגות מדורגות שעושות את דרכם עד למדף הקטן ביותר בחלק העליון. הם דרך מצוינת לנצל את החלל האנכי על הקיר שלך ואתה יכול להשתמש בכל מדף עבור מגבות בגדלים שונים, עם מטליות פנים בחלק העליון וסדינים לאמבטיה בתחתית.
  2. התקן אחסון מגבות רב-מסילות. אלו הן דרך מצוינת לתת לכל מגבת מקום לתלייה מבלי לנצל יותר מדי שטח קיר. ישנן מסילות מרובות, והן נמשכות החוצה לזווית של 90 מעלות או יותר, מה שמאפשר לך לתלות כל מגבת מבלי לחשוש שהיא תריח לח כשהיא מתייבשת.
  3. התקן מתלה מגבות בסגנון מלון. למלונות יש לעתים קרובות את הרעיונות הטובים ביותר בכל הנוגע למקסום חללים קטנים אז למה שלא תשתמש ברעיונות שלהם בעצמך? ניתן לערום מגבות יבשות על מדפים גבוה על קיר חדר האמבטיה וניתן להשתמש במדף דק כדי לתלות מגבות לייבוש.
  4. נצל את החלל מתחת לכיור שלך. אחסון מתחת לכיור זמין באופן נרחב, ותוכלו לרכוש ארונות לאחסון המגבות היבשות, מטליות הפנים ועוד. חלקם מגיעים עם מדפים, אחרים עם מגירות. כל שעליך לעשות הוא לבחור את המועדף עליך ולמלא אותו בכל החלקים שאתה צריך לאחסן.
  5. קנה כמה סלסלות רשת. אלה מגיעים בכל הצבעים השונים, אז למה לא לקבל צבע שונה עבור כל אחד מבני הבית. הן מקום נהדר לאחסן את המגבות היבשות שלך, בין אם אתה מקפל או מגלגל אותן לפני הכנסתן פנימה.

עם הרעיונות שלנו לאחסון מגבות אמבטיה, אתה יכול להפיק את המרב מכל חלל מבלי לדאוג אם מגבת תתערבב או תסריח.

עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?